Dziekan Rady
Tomasz Scheffler
Dziekan Rady
Prezydium Rady OIRP we Wrocławiu
Joanna Zimoń-Frankiewicz
Wicedziekan Rady
Izabela Konopacka
Wicedziekan Rady
Robert Staszewski
Wicedziekan Rady
Krystian Mularczyk
Wicedziekan Rady
Agnieszka Templin
Sekretarz Rady
Artur Górecki
Skarbnik Rady
Sylwia Filińska
Członek Prezydium
Beata Janikowska
Członek Prezydium
Rada OIRP we Wrocławiu
Hanna Drynkorn
Członek Rady
Marcin Dudarski
Członek Rady
Radosław Gąsior
Członek Rady
Ewa Gryc-Zerych
Członek Rady
Katarzyna Kalus
Członek Rady
Marcin Kania
Członek Rady
Ewelina Kącka
Członek Rady
Joanna Łabędzka
Członek Rady
Danuta Ławniczak
Członek Rady
Jan Łoziński
Członek Rady
Joanna Majewicz
Członek Rady
Katarzyna Mielnicka
Członek Rady
Maciej Onichimowski
Członek Rady
Michał Pyrz
Członek Rady
Maciej Różewicz
Członek Rady
Bogusław Sołtys
Członek Rady
Ewa Żołnierczyk
Członek Rady
Komisja Rewizyjna
Magdalena Wasylkowska-Michór
Przewodnicząca Komisji
Zastępca Przewodniczącej Komisji
- Agata Smolarek
Członkowie:
- Tomasz Bajsarowicz
- Adrian Balcerzak
- Daniel Rybarczyk
Okręgowy Sąd Dyscyplinarny
Anna Jarlińska
Przewodnicząca Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego
Zastępca Przewodniczącej:
- Magdalena Sierny
Sędziowie:
- Dominika Bator
- Aniela Bereś
- Katarzyna Cierniewska-Januszkiewicz
- Rafał Demski
- Jacek Dżedzyk
- Beata Drill
- Grzegorz Kowalik
- Waldemar Lewandowski
- Anna Mościńska
- Magdalena Rajchemba
- Krystyna Skotowska-Tomkiewicz
- Wojciech Zakrzewski
- Marek Zalisko
- Karol Zawadzanko
Rzecznik Dyscyplinarny
Anita Woroniecka
Rzecznik Dyscyplinarny
Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego:
- Beata Jackowska
- Sylwia Wiązowska-Grehl
- Magdalena Kotulla
- Katarzyna Piórkowska-Frątczak
- Agnieszka Dudek
- Małgorzata Bartoszewicz
- Piotr Biczak
- Katarzyna Talkowska-Szewczyk
- Anna Bocian
- Dorota Majcherek-Karoluk
- Elżbieta Wasieńko
- Ewa Garczarek
- Monika Mora-Klementowska
- Beata Kotula
- Anna Marek
- Katarzyna Drzazga
- Natalia Piotrowska
- Marta Bałchanowska
- Anna Jarczyńska
Członek Krajowej Rady Radców Prawnych
Jan Łoziński
Członek Krajowej Rady Radców Prawnych
Delegaci na Krajowy Zjazd Radców Prawnych
Delegaci na Krajowy Zjazd Radców Prawnych
- Tomasz Bajsarowicz
- Marta Bechtold
- Mariusz Bochenek
- Sylwia Filińska
- Artur Górecki
- Ewa Gryc-Zerych
- Marcin Kania
- Monika Klonowska
- Izabela Konopacka
- Leszek Korczak
- Marta Kruk
- Magdalena Krupska
- Joanna Łabędzka
- Krystian Mularczyk
- Tomasz Scheffler
- Bogusław Sołtys
- Daniela Sosin
- Robert Staszewski
- Anita Woroniecka
- Joanna Zimoń-Frankiewicz
- Przedstawiciel Aplikantów: Kamil Durnaś