Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu ul. Włodkowica 8, 50-072 Wrocław +48 71 79 37 094
+48 71 79 37 095
+48 71 79 37 096

+48 600 885 059
Nr telefonu wyłącznie dla radców prawnych w sprawach dotyczących przeszukania lokalu kancelarii

Tajemnica zawodowa i inne instrumenty ochrony zaufania do przedstawicieli wolnych zawodów prawniczych w postępowaniu cywilnym

W imieniu Krajowej Izby Radców Prawnych zapraszamy na bezpłatne wydarzenie on-line - II Ogólnopolską Konferencję Aksjologiczną pt. „Tajemnica zawodowa i inne instrumenty ochrony zaufania do przedstawicieli wolnych zawodów prawniczych w postępowaniu cywilnym”.

Jednym z prelegentów będzie Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych oraz członek KRRP Tomasz Scheffler. Krajową Radę Radców Prawnych reprezentować będzie Wiceprezes Ewa Gryc-Zerych.

Ze strony Uniwersytetu Wrocławskiego wystąpią:

- r.pr. prof. dr hab. Łukasz Błaszczak

- SSA prof. dr hab. Jacek Gołaczyński.

Za udział w Konferencji przysługuje 5 punktów.

Link do wydarzenia: https://bit.ly/3qw8kb9

Program i przydatne informacje o konferencji można też odnaleźć na stronie PROcessUS (https://processus.uni.lodz.pl/)

Uczestnicy konferencji, którzy będą potrzebowali potwierdzenia przez organizatora udziału w konferencji, będą musieli jedynie wypełnić w trakcie trwania konferencji trzy pozycje w specjalnie utworzonym w MS Teams formularzu Forms, obejmujące 3 dane: imię, nazwisko, izba samorządowa, do której przynależy. Wysłanie tego formularza stanowić będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie tych 3 danych przez organizatora na potrzeby szkolenia zawodowego uczestników. Na początku konferencji zostanie w przystępny sposób objaśnione, jak wysłać ten formularz.

Opublikowano 18.03.2021 o 11:22 przez: Lilianna Szot