Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu ul. Włodkowica 8, 50-072 Wrocław +48 71 79 37 094
+48 71 79 37 095
+48 71 79 37 096

+48 600 885 059
Nr telefonu wyłącznie dla radców prawnych w sprawach dotyczących przeszukania lokalu kancelarii

Warsztaty dla kobiet „Femina- zdrowie kobiet!”

Komisja ds. Kultury, Integracji i Sportu OIRP we Wrocławiu zapraszamy wszystkie Panie – radczynie prawne i aplikantki radcowskie na wyjątkowe Warsztaty dla kobiet „Femina- zdrowie kobiet!”

Warsztaty poruszać będą zagadnienia związane z fizjoterapią uroginekologiczną.

Fizjoterapia uroginekologiczna jest młodą, ale prężnie rozwijającą się w Polsce dziedziną fizjoterapii. Jest to połączenie dziedziny urologii oraz ginekologii, co wskazuje, że fizjoterapia uroginekologiczna jest bardzo mocnym wsparciem w profilaktyce, zapobieganiu i leczeniu zachowawczym kobiecych dysfunkcji w obrębie miednicy mniejszej. Głównym zadaniem fizjoterapii uroginekologicznej jest nauka świadomości kobiecego ciała, utrwalenie prawidłowych nawyków i wzorców ruchowych.

Warsztaty poprowadzą fizjoterapeutki uroginekologiczne oraz Trenerzy Medyczni z długoletnim stażem zawodowym z FitFemina specjalizujący się w fizjoterapii kobiecej, ukierunkowanej na fizjoterapię uroginekologiczną oraz zdrowy, mądry trening dla każdej kobiety niezależnie od wieku. Ich misją jest niesienie pomocy kobietom, edukacja kobiet w dbałości o zdrowie intymne z jednoczesnym polepszeniem jakości życia.

Pierwsze zajęcia startują już 25 maja o godz. 18:45 na platformie ZOOM.

Tematyka: „Czym zajmuje się fizjoterapia uroginekologiczna, W czym może pomóc kobiecie? Jak wygląda wizyta? Jak wyglądają badania diagnostyczne oraz terapia?

Rejestracja na to wydarzenie odbywa się za pomocą formularza zgłoszeniowego umieszczonego poniżej lub „Zobacz wydarzenie w kalendarzu”. Zapisy trwają do dnia 25 maja 2022 r. do godziny 10:00

Udział w zajęciach online jest nieodpłatny.

Liczba miejsce jest ograniczona.

Zobacz wydarzenie w kalendarzu
Opublikowano 12.05.2022 o 15:08 przez: Beata Kozieł