Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu ul. Włodkowica 8, 50-072 Wrocław +48 71 79 37 094
+48 71 79 37 095
+48 71 79 37 096

+48 600 885 059
Nr telefonu wyłącznie dla radców prawnych w sprawach dotyczących przeszukania lokalu kancelarii

Uroczyste ślubowanie radców prawnych 1 lipca 2017 r.

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste ślubowanie 97 radców prawnych, którzy w dniu 16 maja br. zostali wpisani na listę radców prawnych OIRP we Wrocławiu. Po wielu latach wytężonej nauki, poświęceń i egzaminowania, nasi młodzi koleżanki i koledzy złożyli ślubowanie stając się pełnoprawnymi radcami prawnymi. 

W imieniu Dziekana Leszka Korczaka i Rady OIRP we Wrocłaiu nowym radcom prawnym serdecznie gratulujemy oraz życzymy sukcesów zawodowych, a także realizacji osobistej i pasji w wykonywaniu zawodu. Dziękujemy za przybycie na uroczystość ślubowania radców prawnych znamienitym gościom, w tym Prezesowi Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego we Wrocławiu Sędziemu Naczelnego Sądu Administracyjnego Ryszardowi Pękowi oraz Wiceprezesowi Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu prof. dr hab. Jackowi Gołaczyńskiemu. 

Szczególnie podziękowania należą się jednak najbliższym młodych radców prawnych, którzy nie tylko wspierali ich przez całą trudną drogę do uzyskania upragnionego zawodu, ale również dzisiaj towarzyszyli im w trakcie ślubowania i wspólnie przeżywali ten pełen emocji moment. 

Zapraszamy młodych radców prawnych do aktywnego działania w naszym samorządzie oraz do aktywnego korzystania z bogatego kalendarium wydarzeń naukowych i integracyjnych, które Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu przygotowuje również z myślą o młodych radcach prawnych.

Więcej zdjęć z dzisiejszej uroczystości pojawi się niebawem w zakładce Galeria.

Rzecznik Prasowy OIRP we Wrocławiu

r.pr. Marta Kruk

Opublikowano 01.07.2017 o 21:03 przez: Jacek Krajewski