Nowy profil Fb Komisji Zagranicznej przy OIRP we Wrocławiu

Szanowni Państwo,
Kieruje do Państwa niniejszego maila, aby poinformować, że niedawno utworzyliśmy profil Facebook dedykowany Komisji Zagranicznej przy OIRP we Wrocławiu. Jednym z celów Komisji jest promowanie współpracy z zagranicznymi stowarzyszeniami i izbami oraz ich członkami wśród członków naszego samorządu, a zatem także wśród aplikantów. Bardzo ważnym projektem, nad rozwojem którego wciąż pracujemy, jest projekt staży dla aplikantów w zagranicznych kancelariach.W nadchodzący roku, mamy nadzieję, dodać nowe miejsca ( obecnie jest to Drezno i Barcelona) do oferty staży dedykowanym aplikantom. Inny projekt skierowany do aplikantów to międzynarodowy konkurs KANCELARIA PRZYSZŁOŚCI, do którego mogą Państwo przystąpić w terminie do 4 marca br.
Wszystkie informacje o naszych bieżących projektach znajdą Państwo na profilu Facebook Komisji Zagranicznej, a zatem zachęcam do polubienia i śledzenia naszego profilu. Zapraszam także wszystkich aplikantów zainteresowanych współpracą zagraniczną do pracy w ramach naszej Komisji.
W tym celu prosimy o kontakt na adres: zagraniczna@oirp.wroclaw.pl.

Obecnie poszukujemy aplikanta/aplikantki chętnych do prowadzenia profilu facebook naszej Komisji.Mile widziana znajomość j.angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.
Mam nadzieję, że wydarzenia organizowane przez Komisję Zagraniczną w 2019 r. spotkają się z Państwa zainteresowaniem.

Przewodnicząca Komisji ds. współpracy z zagranicą
radca prawny Izabela Konopacka

 

Opublikowano 07.02.2019 o 14:06 przez: Małgorzata Nierzewska