Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu ul. Włodkowica 8, 50-072 Wrocław +48 71 79 37 094
+48 71 79 37 095
+48 71 79 37 096

+48 600 885 059
Nr telefonu wyłącznie dla radców prawnych w sprawach dotyczących przeszukania lokalu kancelarii

Dzień Kobiet w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu

10:00 - 16:00, 09 Marca 2019

Szanowne Panie,

w uwagi na ogromne zainteresowanie naszym wydarzeniem i brak miejsc, informujemy, że zapisy na Dzień Kobiet zakończyły się.

Wszystkie Panie, który dostały się na poszczególne warsztaty i dodatkowe atrakcje zostaną w najbliższym czasie poinformowane mailowo.

Z uwagi na duże zainteresowanie, w razie braku możliwości uczestnictwa w wydarzeniu, uprzejmie prosimy o kontakt z Izbą.
Mamy listy rezerwowe.

 

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a razem z nią tak ważny dzień jakim jest Dzień Kobiet. Z tej okazji Dziekan Rady OIRP we Wrocławiu Leszek Korczak wraz z członkami Komisji ds. Promocji Zawodu i Integracji Środowiska zapraszają wszystkie Panie do siedziby OIRP przy ul. Włodkowica 8 we Wrocławiu w dniu 9 marca 2019 roku.

Hasło przewodnie: „Alfabet duszy i ciała”

W tym roku przewidziano takie atrakcje jak:

  1. Warsztaty wzmacniania perswazji kobiet – „Psychologia kształtowania wizerunku autorytetu w biznesie”, który poprowadzi p. Oliwia Matejko z ABAKANO PSYCHOLOGICZNE SZKOLENIE DLA BIZNESU;
  2. Warsztaty „Las zamknięty w słoiku”, który poprowadzą pasjonatki z pracowni Nature Concept - przy ich pomocy każda z Pań stworzy swój własny kawałek lasu, który będzie mogła zabrać do domu lub kancelarii;
  3. Warsztaty z doświadczoną wizażystką  Kamilą Miernik z zakresu trików makijażowych do wykorzystania na co dzień.

Od rana do późnych godzin popołudniowych będą mogły Panie również skorzystać z pełnego relaksu… Do dyspozycji Pań będą:

  1. Fizjoterapeuci: Aleksander Kosendiak oraz Ewelina Wolny – konsultacje, badania, masaże lecznicze bądź relaksacyjne pleców, a także masaże twarzy, dłoni i stóp;
  2. Wizażystki: Joanna Tomaszczyk oraz Kamila Miernik - indywidualne konsultacje, dobór makijażu i kosmetyków do malowania, wykonanie make up’ów;
  3. Kosmetyczka Donata Wodziczko z La Parlour – zabiegi pielęgnacyjne na twarz oraz zabiegi parafinowe na dłonie;
  4. Konsultantka Arbonne Joanna Chmielowiec - możliwość przetestowania wegańskich i bezglutenowych kosmetyków Arbonne (konsystencja, kolorystyka, porady dot. stosowania, pielęgnacji skóry, makijażu).

Tego dnia pyszny LUNCH przygotuje nam restauracja PANCZO

Jak co roku, przygotowana zostanie dla Pań loteria, a więc wiele ciekawych nagród do wygrania! Musicie Panie być z Nami.

W celu zapewnienia komfortowych warunków dla wszystkich uczestniczek, ilość miejsc na poszczególnych warsztatach jest ograniczona.

Aby wziąć w nich udział należy przesłać zgłoszenie wraz z deklaracją mailowo na adres: sekretariat@oirp.wroclaw.pl oraz uiścić opłatę w wysokości 35,00 zł na rachunek bankowy 09 1020 5226 0000 6802 0591 0122.

Miejsca zostaną przydzielone według kolejności zgłoszeń oraz po zaksięgowaniu opłaty wpisowej.