Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu ul. Włodkowica 8, 50-072 Wrocław +48 71 79 37 094
+48 71 79 37 095
+48 71 79 37 096

+48 600 885 059
Nr telefonu wyłącznie dla radców prawnych w sprawach dotyczących przeszukania lokalu kancelarii

Umowy IT w praktyce. Vol 3.0

17:00 - 19:00, 25 Marca 2021

Komisja ds. Nowych Technologii i Transformacji Cyfrowej w porozumieniu z Centrum Doskonalenia Zawodowego zaprasza na webinarium:

UMOWY IT W PRAKTYCE VOL 3.0

Prawne aspekty umów chmurowych

Termin: 25 marca 2021 r., godz. 17.00 (czwartek)

Prowadzący: r.pr. Marcin Maruta - ekspert w zakresie prawa nowych technologii oraz własności intelektualnej, szef działu Kontraktów IT w Kancelarii Maruta Wachta. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w doradztwie dla dostawców i klientów sektora ICT, nadzorował największe kontrakty technologiczne w Polsce o łącznej wartości ponad 10 miliardów złotych. Rekomendowany w Chambers Europe, członek ITechlaw, arbiter PIIT. Wykładowca prawa technologii na uczelniach państwowych i prywatnych (UW, SGH, PAN, Akademia Koźmińskiego).

Podczas webinarium omówione zostanie, czym umowy chmurowe różnią się innych umów, zwłaszcza outsourcingu. Nacisk położony zostanie na zagadnienie chmury z punktu widzenia prawa cywilnego i autorskiego. Analizie poddane zostaną umowy kluczowych dostawców chmurowych. Przedmiotem szkolenia będzie również relacja chmury z odpowiednimi regulacjami – RODO, KNF, SECURITY i nadchodzącą falą nowych obowiązków.  

Szkolenie organizowane w ramach tzw. czwartków radcowskich jest nieodpłatne i udostępnione dla wszystkich członków samorządu radców prawnych. Radcowie spoza OIRP we Wrocławiu otrzymają zaświadczenie o zdobytych punktach bezpośrednio do swojej Izby (6 punktów szkoleniowych).

Link do szkolenia z platformy Zoom otrzymają Państwo w dniu szkolenia ok. godz. 12.00.

UDOSTĘPNIAMY 400 MIEJSC.

REJESTRACJA odbywa się dla wszystkich w ten sam sposób za pośrednictwem formularza online umieszczonego pod ogłoszeniem o szkoleniu od 18 lutego do 24 marca br.

UWAGA! Tylko wypełniony formularz, w szczególności prawidłowe podanie adresu e-mail, na który zostanie wysłany link do wykładu, gwarantuje uczestnictwo w szkoleniu.

Po szkoleniu zapraszamy do wypełnienia ankiety ewaluacyjnej https://oirp.wroclaw.pl/radcowie/ankieta-ewaluacyjna-dla-uczestnikow-szkolen

Uprzejmie informujemy, że warunkiem wzięcia udziału w szkoleniach jest zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.