Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu ul. Włodkowica 8, 50-072 Wrocław +48 71 79 37 094
+48 71 79 37 095
+48 71 79 37 096

+48 600 885 059
Nr telefonu wyłącznie dla radców prawnych w sprawach dotyczących przeszukania lokalu kancelarii

Mikołajki w Operze

15:00 - 17:00, 05 Grudnia 2021

Mikołajki w Operze Wrocławskiej!

Grudzień to niezwykły miesiąc – wszyscy czekamy na niego już od... stycznia! To czas mieniący się kolorowymi światełkami, zachęcający do spotkań z najbliższymi, wypełniony zapachem pierników oraz muzyką!

Pomocnicy Świętego Mikołaja wraz z Komisją ds. Kultury, Integracji i Sportu OIRP we Wrocławiu, zaplanowali dla wszystkich dzieci w wieku od 4 do 9 lat mikołajkową wizytę w Operze Wrocławskiej!

5 grudnia o godz. 15:00 Pomocnicy Świętego Mikołaja wpadną do Opery Wrocławskiej z muzyczną ekipą, by nas świątecznie nastroić, rozruszać i rozśpiewać.

Gwarantowana świetna zabawa, pełna energii, humoru i niespodzianek!

Zachęcamy do zabrania z domu ulubionej grzechotki, drobnego instrumentu, by razem z muzykami współtworzyć świąteczną atmosferę.

Miejsce wydarzenia: Duża Sala Prób (7. piętro) - wejście od ulicy H. Modrzejewskiej.

Obsada:

Aktorka - Maja Czerwińska

Trąbka - Grzegorz Krause

Trąbka - Marcin Król

Puzon - Jan Szymajda

Waltornia - Juliusz Tkacz

Tuba - Oskar Kucharski

ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONĄ ILOŚĆ MIEJSC  - BARDZO PROSIMY ABY DZIECKO/DZIECI ZGŁASZANE BYŁY I PRZYSZŁY TYLKO Z JEDNYM OPIEKUNEM

 

REJESTRACJA odbywa się za pośrednictwem formularza online umieszczonego pod ogłoszeniem o wydarzeniu „Zobacz wydarzenie w kalendarzu”.

Warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.

  • Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 01 grudnia 2021 r. lub do wyczerpania miejsc
  • W przypadku wprowadzenia obostrzeń związanych z aktualną sytuacją epidemiologiczną a dotyczących ograniczeń w liczbie osób uczestniczących w wydarzeniu - o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń.
  • Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania wydarzenia „ Mikołajki w Operze” z uwagi na sytuację epidemiologiczną.