Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenia prosimy przesyłać przez formularz kontaktowy, wybierając jako odbiorcę "Sekretariat".

Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu ul. Włodkowica 8, 50-072 Wrocław +48 71 79 37 094
+48 71 79 37 095
+48 71 79 37 096

+48 600 885 059
Nr telefonu wyłącznie dla radców prawnych w sprawach dotyczących przeszukania lokalu kancelarii

Praca dla aplikanta radcowskiego

Kancelaria Radców Prawnych Daćkow i Chwastyk sp.p. poszukuje aplikanta radcowskiego

APLIKANT RADCOWSKI - WROCŁAW

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie projektów pism procesowych,
  • sporządzanie projektów pism w toku postępowań administracyjnych,
  • sporządzanie projektów umów oraz opinii prawnych,
  • udział w bieżącej obsłudze prawnej,
  • kontakt z sądami i urzędami,
  • prace administracyjno-biurowe związane z bieżącą obsługą klientów Kancelarii,
  • monitorowanie zmian w przepisach prawnych,
  • redakcja bloga.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej lub sądzie,
  • dobrej znajomości prawa cywilnego (materialnego i procesowego),
  • bardzo dobrej organizacji pracy, zdyscyplinowania, systematyczności,
  • zaangażowania i odpowiedzialności za wykonywane prace,
  • samodzielności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • znajomości języka angielskiego,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się kancelarii,
  • możliwość doskonalenia zawodowego oraz specjalizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Zgłoszenia wraz z podaniem oczekiwanego wynagrodzenia oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, prosimy kierować wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: kancelaria@dclaw.pl do dnia 30 września 2020 r.

Opublikowano 07.09.2020 o 09:24