Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenia prosimy przesyłać przez formularz kontaktowy, wybierając jako odbiorcę "Sekretariat".

Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu ul. Włodkowica 8, 50-072 Wrocław +48 71 79 37 094
+48 71 79 37 095
+48 71 79 37 096

+48 600 885 059
Nr telefonu wyłącznie dla radców prawnych w sprawach dotyczących przeszukania lokalu kancelarii

Praca dla aplikanta/radcy

CONSELION Prawo i Podatki Kosoń i Wspólnicy Spółka Komandytowawspiera polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa poprzez
specjalistyczne doradztwo prawne i podatkowe oraz realizację projektów transakcyjno-kapitałowych.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: APLIKANT RADCOWSKI (II ROKU) / RADCA PRAWNY, miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:  prowadzenie spraw w postępowaniach cywilnych, administracyjnych i egzekucyjnych  udział w rozprawach  przygotowywanie pozwów, wniosków, skarg i innych dokumentów procesowych  analiza dokumentów procesowych i egzekucyjnych  bieżące doradztwo prawne dla przedsiębiorstw  sporządzanie opinii prawnych  redagowanie, analizowanie i opiniowanie umów  przygotowywanie projektów pism i dokumentów  budowanie i rozwój relacji z Klientami
Wymagania:  znajomość prawa cywilnego i gospodarczego  bardzo dobra znajomość języka angielskiego  komunikatywność i wysoka kultura osobista  doskonała organizacja czasu pracy  systematyczność, skrupulatność i punktualność  umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office i Lex  prawo jazdy kat. B Mile widziane:  doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorstw  znajomość języka litewskiego lub rosyjskiego
Oferowane warunki:
 możliwość zdobycia praktyki prawniczej w szerokim zakresie
 wsparcie w realizacji zadań
 udział w interesujących projektach biznesowych
 pracę w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia
Kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: biuro@conselion.pl.
Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Opublikowano 19.05.2015 o 12:15