Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenia prosimy przesyłać przez formularz kontaktowy, wybierając jako odbiorcę "Sekretariat".

Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu ul. Włodkowica 8, 50-072 Wrocław +48 71 79 37 094
+48 71 79 37 095
+48 71 79 37 096

+48 600 885 059
Nr telefonu wyłącznie dla radców prawnych w sprawach dotyczących przeszukania lokalu kancelarii

Praca dla aplikanta II roku lub radcy prawnego we Wrocławiu

CONSELION Prawo i Podatki Kosoń i Wspólnicy Spółka Komandytowa wspiera polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa poprzez specjalistyczne doradztwo prawne i podatkowe oraz realizację projektów transakcyjno-kapitałowych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

APLIKANT RADCOWSKI I-II ROKU /RADCA PRAWNY

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie spraw w postępowaniach cywilnych i administracyjnych
  • Udział w rozprawach
  • Sporządzanie pism procesowych, w tym środków zaskarżenia
  • Analiza dokumentów procesowych
  • Bieżąca obsługa spółek prawa handlowego
  • Sporządzanie opinii prawnych
  • Redagowanie, analizowanie i opiniowanie umów
  • Przygotowywanie projektów pism i dokumentów
  • Budowanie i rozwój relacji z klientami

Wymagania:
•    Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
•    Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office
•    Umiejętność analitycznego myślenia
•    Dokładność i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań
•    Samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy
•    Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców
  • Znajomość języka litewskiego lub rosyjskiego

Oferujemy:
•    Możliwość zdobycia praktyki prawniczej w szerokim zakresie
•    Wsparcie w realizacji zadań ze strony doświadczonych radców prawnych
•    Udział w interesujących projektach biznesowych
•    Pracę w nowoczesnym biurze w centrum

Zgłoszenia z załączonym CV oraz listem motywacyjnym proszę przesyłać na adres: biuro@conselion.pl

Opublikowano 19.08.2015 o 15:15