Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenia prosimy przesyłać przez formularz kontaktowy, wybierając jako odbiorcę "Sekretariat".

Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu ul. Włodkowica 8, 50-072 Wrocław +48 71 79 37 094
+48 71 79 37 095
+48 71 79 37 096

Praca dla prawnika

Oferta pracy dla prawnika na stanowisku asystent prawny / asystent radcy prawnego

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksander Stal zatrudni prawnika w pełnym wymiarze czasu pracy na zasadzie umowy o pracę.

Wymagania:

-ukończone wyższe studia prawnicze
- znajomość zagadnień z prawa cywilnego
- mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Zakres obowiązków:

bieżąca obsługa sekretariatu Kancelarii
obsługa bieżącej korespondencji
sporządzanie pism
przygotowywanie projektów pism procesowych
telefoniczna obsługa klientów Kancelarii

Oferujemy:

pracę w zespole radców prawnych
atrakcyjne warunki zatrudnienia
możliwość rozwijania własnej kariery zawodowej
przygotowanie merytoryczne do rozpoczęcia aplikacji radcowskiej
karta Multisport
rodzinną atmosferę pracy w prestiżowej lokalizacji

CV wraz z listem motywacyjnym proszę wysyłać na adres: praca@radcaprawny.info.

Ewentualnie proszę o kontakt telefoniczny: 00 48 601 85 10 25

Opublikowano 10.01.2019 o 10:24