Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenia prosimy przesyłać przez formularz kontaktowy, wybierając jako odbiorcę "Sekretariat".

Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu ul. Włodkowica 8, 50-072 Wrocław +48 71 79 37 094
+48 71 79 37 095
+48 71 79 37 096

+48 600 885 059
Nr telefonu wyłącznie dla radców prawnych w sprawach dotyczących przeszukania lokalu kancelarii

Praca dla aplikanta we Wrocławiu (ii)

Kancelaria prawna Lexperts poszukuje aplikanta radcowskiego na stanowisko asystent radcy prawnego.

Zakres obowiązków:
- wykonywanie pod nadzorem radcy prawnego bieżących czynności związanych ze świadczeniem pomocy prawnej w sprawach cywilnych, gospodarczych i pracy dla stałych klientów, głównie spółek;
- dokonywanie analiz prawnych, przygotowanie informacji i opinii prawnych;
- przygotowywanie projektów pism procesowych;
- przygotowywanie projektów umów; ocena prawna umów;
- bieżące doradztwo prawne.
Wymagania:
- status aplikanta radcowskiego;
- dyspozytywność 4-5 dni w tygodniu;
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego;
- zainteresowanie prawem gospodarczym;
- samodzielność i dobra organizacja pracy;
- obsługa pakietu MS Office;
- mile widziane wcześniejsze doświadczenie przy obsłudze przedsiębiorców.

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę cywilnoprawną;
- możliwość objęcia patronatem;
- zdobycie doświadczenia zawodowego;
- miłą atmosferę w firmie.

Miejsce pracy: Wrocław
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV z listem motywacyjnym na adres: kancelaria@lexperts.pl
Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Opublikowano 16.09.2015 o 15:11