Extranet Platforma DZ System ARD E-dzienniczek Sprawy z urzędu BIP OIRP Wrocław na Facebooku OIRP Wrocław na linkedin

Szkolenia

Webinarium 23.11.2023 r. - Mediacje w postępowaniach rodzinnych.

17:00, 23 Listopada 2023 do 19:30, 23 Listopada 2023

Centrum Doskonalenia Zawodowego zaprasza na webinarium:

"Mediacje w postępowaniach rodzinnych."

Termin: 23.11.2023 r., 17:00-19:30 (czwartek)

Prowadzący: SSO Katarzyna Ponikowska

Współpracuje z Okręgową Izbą Radców Prawnych we Wrocławiu, Prowadzi od kilku lat wykłady i ćwiczenia o tematyce związanej z prawem rodzinnym dla aplikantów radcowskich drugiego roku aplikacji.

Od kwietnia 2015 r. orzeka jako Sędzia Sądu Okręgowego we Wrocławiu w XIII Wydziale Cywilnym – Rodzinnym.

Od 01 kwietnia 2013 r. pełniła obowiązki sędziego w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu i do orzekania w XIII Wydziale Cywilnym – Rodzinnym Sądu Okręgowego we Wrocławiu.

Od 20 czerwca 2009 r. orzekała w Sądzie Rejonowym w Środzie Śląskiej, gdzie pełniła funkcję Przewodniczącej III Wydziału Rodzinnego i Nieletnich.

Od 20 kwietnia 2000 r. orzekała w III Wydziale Rodzinnym i Nieletnich Sądu Rejonowego dla Wrocławia – Śródmieścia.

Prowadzi szkolenia dla Polskiego Centrum Mediacji we Wrocławiu z zakresu mediacji rodzinnych, a także wykłady dotyczące prawa procesowego w postępowaniach mediacyjnych na Uniwersytecie Wrocławskim w Instytucie Politologii. Wykładowca w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy, gdzie prowadzi kurs z zakresu mediacji sądowych i pozasądowych.

Szkolenie organizowane w ramach tzw. czwartków radcowskich (6 pkt) jest nieodpłatne.

WAŻNE KOMUNIKATY:

RADCO PRAWNY IZBY WROCŁAWSKIEJ:

Wszystkie szkolenia dostępne są na Platformie Doskonalenia Zawodowego Weezycast. Jeśli do tej pory się nie dokonałeś rejestracji, wypełnij formularz: https://oirp.wroclaw.pl/rejestracja-do-platformy-doskonalenia-zawodowego

1. Po zarejestrowaniu się prosimy o cierpliwość, gdyż dane Państwa muszą zostać zweryfikowane (w ciągu ok. 48 godzin) w dni i godziny pracy biura OIRP.

2. Następnie, po ok. 48 godzinach, można aktywować konto na Platformie DZ: https://video.weezycast.com Po zalogowaniu otrzymasz stały dostęp do szkoleń zarówno tych odtwarzanych w czasie rzeczywistym jak i biblioteki nagrań.

RADCO PRAWNY POZOSTAŁYCH SAMORZĄDÓW:

Jeśli nie jesteś członkiem OIRP Wrocław możesz uczestniczyć w szkoleniu rejestrując się poprzez formularz rejestracyjny umieszczony poniżej.

Link do szkolenia z platformy Weezycast otrzymają Państwo w dniu szkolenia ok. godz. 12.00 a zaświadczenia o zdobytych punktach zostaną przesłane bezpośrednio do macierzystych Izb (6 punktów szkoleniowych).

UWAGA! Tylko wypełniony formularz, w szczególności prawidłowe podanie adresu e-mail, na który zostanie wysłany link do wykładu, zapewnia uczestnictwo w szkoleniu. Po szkoleniu zapraszamy do wypełnienia ankiety ewaluacyjnej https://oirp.wroclaw.pl/ankieta Uprzejmie informujemy, że warunkiem wzięcia udziału w szkoleniach jest zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.

Termin przyjmowania zgłoszeń dobiegł końca

Załączniki: