Extranet Platforma DZ System ARD E-dzienniczek Sprawy z urzędu BIP OIRP Wrocław na Facebooku OIRP Wrocław na linkedin

Wydarzenia

Wernisaż Prac Artystycznych - OIRP we Wrocławiu

16:00, 10 Czerwca 2023 do 20:00, 10 Czerwca 2023

Wernisaż Prac Artystycznych - OIRP we Wrocławiu

Komisja ds. Kultury, Integracji i Sportu OIRP we Wrocławiu informuje, że w dniu 10 czerwca 2023 r. w siedzibie OIRP we Wrocławiu po raz pierwszy zorganizowany zostanie wernisaż prac artystycznych autorstwa Radców i Radczyń Prawnych oraz Aplikantów i Aplikantek Radcowskich naszej Izby.

 

W związku z powyższym ogłaszamy nabór dla twórców wszelkich sztuk plastycznych, będących członkami naszej Izby, którzy chcieliby pokazać swoje prace podczas wernisażu.


Wernisaż będzie wspaniałą okazją do pokazania światu swoich dzieł. Zgłoszenia prosimy nadsyłać do dnia 30.04.2023 r., wysyłając e-mail na adres: sfilinska@oirp.wroclaw.pl, w którym prosimy o przesłanie informacji jakiego rodzaju oraz w jakiej ilości prace chcieliby Państwo wystawić, wraz ze wskazaniem wymiarów prac.

Do zgłoszenia prosimy załączyć zdjęcia zgłaszanych dzieł sztuki. Prosimy, aby zdjęcia były wyraźne oraz dobrej jakości. Uprzejmie informujemy, iż ilość miejsc jest ograniczona. Kwalifikacji do udziału w wernisażu będzie dokonywała komisja organizacyjna. O wynikach naboru poinformujemy Państwa drogą e-mailową w połowie maja 2023 r. Serdecznie zapraszamy od udziału w wernisażu!