Promocje

 • Oferta Wydawnictwa Wolters Kluwers dla radców prawnych
  Opublikowano: 08.11.2017, 15:17 przez: Marta Kruk

    Wyjątkowa oferta dla radców prawnych – tak bogatej zawartości jeszcze nie było!

  Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska od wielu już lat współpracuje z Krajową Izbą Radców Prawnych.

  W efekcie tej współpracy jesienią br. powstała nowa oferta na zakup licencji systemu LEX.

  Oferta skierowana jest do radców prawnych w kancelariach 1- lub 2- osobowych. W zależności od potrzeb i specjalizacji kancelarii, wydawnictwo proponuje do wyboru pakiety: Standard, Optimum, Premium. Już w wersji podstawowej (Standard) możliwy jest dostęp do całego prawodawstwa polskiego i europejskiego, orzecznictwa oraz najlepszych komentarzy do najważniejszych ustaw oraz także do narzędzi takich jak: Aktówka, Alerty, Kalkulatory, Historia, Wyszukiwarka instytucji, Terminarz. Po raz pierwszy w programie LEX, udostępniono 11 modułów specjalistycznych z różnych dziedzin m.in.: zamówień publicznych, prawa europejskiego, budownictwa, ochrony środowiska i zdrowia, bankowości, finansów, zawierających ponad 80 000 opracowanych problemów prawnych.

  Warto dodać, że 92% sądów korzysta z LEX, największej biblioteki prawniczej na rynku, która zawiera wszystkie dziedziny prawa, ponad 4 000 komentarzy i monografii w jednym pakiecie. Ta wartość procentowa mówi sama za siebie!

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na www.kancelaria-prawna.lex.pl oraz wyboru pakietu najlepiej odpowiadającemu Państwa praktyce zawodowej.

   

 • Miesiąc otwarty w klubie fitness&wellness Holmes Place OVO
  Opublikowano: 03.11.2017, 15:31 przez: Małgorzata Nierzewska

  Szanowni Państwo,

  Holmes Place to międzynarodowa sieć klubów fitness&wellness o standardzie premium w prestiżowej lokalizacji budynku OVO (obok Galerii Dominikańskiej). Jest to pierwszy klub w Polsce o standardzie ultra-premium stworzony dla osób, które cenią sobie komfort treningu i relaksu z basenem oraz profesjonalną kadrę trenerską. Ponizej oferta graficzna przygotowana specjalnie dla radców prawnych OIRP we Wrocławiu i link do strony Klubu  http://holmesplace.pl/pl/formV2/f1582

   

 • Oferta Raiffeisen Polbank dedykowna radcom prawnym
  Opublikowano: 04.10.2017, 12:55 przez: Małgorzata Nierzewska