Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu ul. Włodkowica 8, 50-072 Wrocław +48 71 79 37 094
+48 71 79 37 095
+48 71 79 37 096

+48 600 885 059
Nr telefonu wyłącznie dla radców prawnych w sprawach dotyczących przeszukania lokalu kancelarii

Współpraca z zagranicą

 • Staż dla aplikantów z Barcelony
  Opublikowano: 26.03.2021, 12:28 przez: Lilianna Szot

  Szanowni Państwo,

  w ramach współpracy z Izbą w Barcelonie zwracamy się z zapytaniem o możliwość przyjęcia na staż zawodowy 2 aplikantów z Hiszpanii począwszy od czerwca 2021r. na okres 2 miesięcy. Staż jest nieodpłatny, ale powinien odbyć się pod patronatem radcy prawnego oraz zakończyć ewaluacją. W przypadku wyrażenia zainteresowania przyjęciem aplikanta na staż kancelaria otrzyma CV kandydata oraz pozostałe szczegóły związane ze stażem. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tej inicjatywie, która umożliwi nawiązanie również kontaktów zawodowych.

  Jeżeli są Państwo zainteresowani, proszę się kontaktować z Biurem OIRP we Wrocławiu pod adresem mailowym: szkolenia@oirp.wroclaw.pl.

 • Zgloszenia do programu CRIMILAW
  Opublikowano: 02.03.2021, 10:42 przez: Lilianna Szot

  Zapraszamy do udziału w programie CRIMILAW nt. europejskiego prawa i postępowania karnego - zgłoszenia do 3 marca 2021 r.

  Link zgłoszeniowy: https://crimilaw.webankieta.pl/

  Informacja na stronie internetowej KIRP: https://kirp.pl/zaproszenie-do-udzialu-w-i-sesji-online-programu-crimilaw-nt-europejskiego-prawa-i-postepowania-karnego-zgloszenia-do-03-03-2021-r-godz-24-00/ 

  Szczegółowe informacje równiez w załączeniu.

  Czytaj dalej
 • Konkurs "Izba Wrocławska otwarta na świat"
  Opublikowano: 17.11.2020, 11:07 przez: Lilianna Szot

  Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu zaprasza radców prawnych i aplikantów radcowskich do wzięcia udziału w konkursie

  "Izba Wrocławska otwarta na świat".

  Więcej informacji znajdą Państwo w Regulaminie konkursu (w załączniku).

  Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zapoznanie się z Klauzulą informacyjną oraz wyrażenie zgody w przypadku zdobycia nagrody, na publikację imienia, nazwiska i wizerunku na stronie internetowej i na profilu Facebook Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu.

  Termin nadsyłania prac został przedłużony do 30.01.2021 r.

  Czytaj dalej
 • Praktyczne aspekty międzynarodowych postępowań w sprawach rodzinnych
  Opublikowano: 30.11.2020, 09:45 przez: Lilianna Szot

  15 grudnia od 17.00 do 19.30

  Szkolenie poprowadzi (w j.polskim) dr Joanna Guttzeit - sędzia sądu rodzinnego Pankow/Weissensee w Berlinie (notka biograficzna w załączeniu).

  Szkolenie jest nieodpłatne i udostępnione dla wszystkich członków samorządu radców prawnych. Radcowie spoza OIRP we Wrocławiu otrzymają zaświadczenie o zdobytych punktach bezpośrednio do swojej Izby (6 punktów szkoleniowych).

  Link do spotkania (ZOOM) otrzymają Państwo w dniu szkolenia.

  UDOSTĘPNIAMY 250 MIEJSC.

  REJESTRACJA odbywa się dla wszystkich w ten sam sposób za pośrednictwem formularza online umieszczonego pod ogłoszeniem o szkoleniu do 14 grudnia br.

  UWAGA! Tylko wypełniony formularz, w szczególności prawidłowe podanie adresu e-mail, na który zostanie wysłany link do wykładu, gwarantuje uczestnictwo w szkoleniu.

  Uprzejmie informujemy, że warunkiem wzięcia udziału w szkoleniach jest zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.

  Zobacz wydarzenie w kalendarzu
 • Maria Ślązak Prezydentem AEA-EAL
  Opublikowano: 06.07.2020, 13:09 przez: Małgorzata Nierzewska

  Szanowni Państwo,

  Miło nam przekazać r.pr. Maria Ślązak, została wybrana Prezydentem Europejskiego Stowarzyszenia Prawników AEA-EAL na kolejną kadencję. Wyboru dokonano jednogłośnie w dniu 9 czerwca br. podczas posiedzenia Zarządu Stowarzyszenia. Przy okazji wyboru podkreślono m.in. wkład r.pr. Marii Ślązak w otwarcie organizacji na kraje Europy Wschodniej i Azji Centralnej. Wiceprezydentem AEA-EAL wybrano dr. Christopha von Wilcken. Serdecznie gratulujemy!

  Szczegółowa informacja została opublikowana na stronie internetowej KIRP: https://kirp.pl/r-pr-maria-slazak-wybrana-prezydentem-aea-eal-na-kolejna-kadencje/