Extranet Platforma DZ System ARD E-dzienniczek Sprawy z urzędu BIP OIRP Wrocław na Facebooku OIRP Wrocław na linkedin

Kontakt

Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu

ul. Pawła Włodkowica 8,
50-072 Wrocław

+48 71 79 37 094 / 95 / 96

Kategorie

Kalendarz wydarzeń

zobacz więcej

Kontakt



Dyżur Członków Prezydium i Przewodniczących Komisji

godziny dyżuru

Poniedziałek

Sekretarz Rady AGNIESZKA TEMPLIN

8:00 - 11:00

Wicedziekan Rady IZABELA KONOPACKA

13:00 – 15:00

Członek Prezydium BEATA JANIKOWSKA

13:00 – 16:00

Wtorek

Dziekan Rady TOMASZ SCHEFFLER

14:00 - 17:00

Skarbnik Rady ARTUR GÓRECKI

13:00 – 17:00

Przewodnicząca Komisji ds. wpisów i wykonywania zawodu
- KATARZYNA KALUS (drugi wtorek miesiąca)

14:00 – 17:00

Środa

Dziekan Rady TOMASZ SCHEFFLER

14:00 – 16:00

Wicedziekan Rady JOANNA ZIMOŃ-FRANKIEWICZ

11:00 - 16:00

Czwartek

Wicedziekan Rady ROBERT STASZEWSKI

9:00 - 12:00

Wicedziekan Rady KRYSTIAN MULARCZYK

14:00 - 16:00

Członek Prezydium SYLWIA FILIŃSKA (tydzień parzysty)

14:00 - 16:00

Przewodnicząca Komisji ds. promocji zawodu, komunikacji i mediów - MARTA KRUK

14:00 – 16:30

Piątek

Dziekan Rady TOMASZ SCHEFFLER

14:00 – 16:00

Wicedziekan Rady JOANNA ZIMOŃ-FRANKIEWICZ

10:00 - 12:00

Wicedziekan Rady ROBERT STASZEWSKI

8:00 – 10:00


Biuro Izby:

  • poniedziałek, środa, czwartek, piątek: 8:00 - 16:00
  • wtorek: 9:00 - 17:00

Telefon: (71) 793-70-94 do 96 wewn. 1 lub formularz kontaktowy wybierając Sekretariat

Ewidencja Radców Prawnych:

  • poniedziałek 09:00-17:00
  • wtorek: 10:00-18:00
  • czwartek, piątek: 09:00-16:00

Telefon: (71) 793-70-94 do 96 wewn. 5 lub formularz kontaktowy wybierając Dział Ewidencji

Księgowość:

  • W przypadku konieczności uzyskania bliższych informacji odnośnie stanu zobowiązań finansowych (składkowych i innych) prosimy kontaktować się z Główną Księgową OIRP  pod nr tel. 724-415-756 lub pod nr tel. stacjonarnym 71-793-70-94 do 96 wewn. 8, (we wtorki w godz. 11:00-15:00 w czwartki w godz. 10:00-14:00) bądź też poprzez formularz kontaktowy wybierając Dział Księgowości.

Adresy e-mail

Sekretariat: sekretariat@oirp.wroclaw.pl

Księgowość: ksiegowosc@oirp.wroclaw.pl

Ewidencja radców prawnych: lista.radcow@oirp.wroclaw.pl

Sprawy z urzędu, wizytacje: biuro.radcowie@oirp.wroclaw.pl

Aplikacja: aplikacja@oirp.wroclaw.pl, aplikacja2@oirp.wroclaw.pl

Szkolenia: szkolenia@oirp.wroclaw.pl

Integracja i promocja środowiska: integracja@oirp.wroclaw.pl

Redakcja Przeglądu Radcowskiego: redakcja@oirp.wroclaw.pl

Współpraca z zagranicą: zagraniczna@oirp.wroclaw.pl

Dyrektor Biura: dyrektor@oirp.wroclaw.pl

Biuro Rzecznika Dyscyplinarnego: rzecznik_biuro@oirp.wroclaw.pl

Sekretariat Sądu Dyscyplinarnego: sad_biuro@oirp.wroclaw.pl

Rzecznik prasowy: Marta Kruk - mkruk@oirp.wroclaw.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Ireneusz Broś - iodo@oirp.wroclaw.pl


Dane rejestrowe

Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu
ul. Pawła Włodkowica 8
50-072 Wrocław
NIP: 896-10-01-619
REGON: 001078116



Numer telefonu wyłącznie dla radców prawnych w sprawach dotyczących przeszukania lokalu kancelarii:

Załączniki: