Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenia prosimy przesyłać przez formularz kontaktowy, wybierając jako odbiorcę "Sekretariat".

Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu ul. Włodkowica 8, 50-072 Wrocław +48 71 79 37 094
+48 71 79 37 095
+48 71 79 37 096

+48 600 885 059
Nr telefonu wyłącznie dla radców prawnych w sprawach dotyczących przeszukania lokalu kancelarii

Ogłoszenia

  • Praca dla aplikanta radcowskiego/ prawnika
    Opublikowano: 11.07.2019, 12:56

  • Oferta pracy
    Opublikowano: 08.07.2019, 13:19

  • Praca dla aplikanta radcowskiego
    Opublikowano: 05.07.2019, 15:04

    Kto: Fides Kancelaria Radców Prawnych
    Kogo: Aplikant Radcowski lub Adwokacki I roku, Student Prawa IV lub V roku
    Gdzie: Wrocław, praca w biurze Kancelarii
    Zakres obowiązków:
    • sporządzanie pism procesowych oraz opinii prawnych,
    • wsparcie Radcy Prawnego oraz Doradcy Restrukturyzacyjnego w bieżącej obsłudze prawnej Klientów Kancelarii,
    • reprezentowanie Klientów w postępowaniach sądowych,
    Wynagrodzenie: minimalne
    Forma zatrudnienia: umowa zlecenie
    Dodatkowe:
    Oczekujemy:
    • dobrej znajomości prawa cywilnego,
    • umiejętności sporządzania pism procesowych,
    • samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
    • umiejętności logicznego myślenia,
    • obsługi sekretariatu
    • znajomość prawa upadłościowego i obsługi kancelarii syndyka będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:
    • przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
    • atrakcyjne warunki współpracy, adekwatne do posiadanych umiejętności,
    • możliwość objęcia patronatem dla aplikantów radcowskich
    Zapraszamy do kontaktu osoby odpowiedzialne, zaangażowanych i ukierunkowane na zdobywanie doświadczenia zawodowego, prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres:
    biuro@krpfides.pl
    w tytule e-maila prosimy wpisać: Rekrutacja
    Dziękujemy za przesłanie aplikacji i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Opublikowano: 05.07.2019, 15:00

    Opublikowano: 05.07.2019, 12:53