Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenia prosimy przesyłać przez formularz kontaktowy, wybierając jako odbiorcę "Sekretariat".

Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu ul. Włodkowica 8, 50-072 Wrocław +48 71 79 37 094; +48 71 79 37 095
Telefon dla radców prawnych (art. 18 KE): +48 600 885 059

Ogłoszenia

  • Praca dla radcy prawnego
    Opublikowano: 17.08.2017, 08:40

    Kancelaria prawna GFP Legal z Wrocławia zatrudni radcę prawnego. Oferty z CV w języku polskim prosimy nadsyłać do dnia 15 września 2017 r. na adres kancelaria@gfplegal.pl. W tytule maila prosimy podać „radca prawny”.

    Wymagania:

    1. uprawnienia zawodowe radcy prawnego,
    2. doświadczenie w pracy w kancelarii, w tym jako pełnomocnik procesowy w postępowaniach sądowych oraz w bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych (ze szczególnym uwzględnieniem branży IT, nowych technologii, life sciences lub infrastruktury i budownictwa),
    3. dobra znajomość prawniczego języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem.

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

  • Praca dla aplikanta I roku, radcy prawnego oraz adwokata
    Opublikowano: 17.08.2017, 08:37

    Kancelaria Battara Bartoszek Kuliński BBK Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp. p. z siedzibą w Warszawie poszukuje aplikanta pierwszego roku, radcy prawnego lub adwokata na stanowisko „Associate” do podjęcia stałej współpracy poza siedzibą Kancelarii, w okolicy Wrocławia.

    Potencjalni kandydaci na w/w stanowisko powinni spełniać następujące wymagania:

    1) aktualny i ważny wpis na listę aplikantów, radców prawnych lub adwokatów.

    2) co najmniej dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

    3) mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi inwestycji budowlanych;

    Opis stanowiska: merytoryczna współpraca przy obsłudze podmiotu gospodarczego poprzez świadczenie doradztwa prawnego w ścisłej współpracy i pod nadzorem Kancelarii BBK w miejscu prowadzenia działalności przez klienta w okolicy Wrocławia.

    Wszelkie aplikacje, składające się z curriculum vitae oraz listu motywacyjnego, uprzejmie prosimy o wysłanie w formacie elektronicznym na adres: info@bbklaw.pl, podając w tytule maila „Obsługa Wrocław”. Uprzejmie prosimy o adresowanie aplikacji na: Battara Bartoszek Kuliński BBK Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp. p., ul. Widok 8, 00-023 Warszawa.

    Kancelaria zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na niektóre aplikacje, w zależności od wstępnej oceny przesłanej dokumentacji aplikacyjnej.

  • Zastępstwo procesowe na terenie woj. podkarpackiego
    Opublikowano: 16.08.2017, 07:38

    Radca prawny posiadający kilkuletnie doświadczenie procesowe podejmie się współpracy w zakresie zastępstwa substytucyjnego przed sądami oraz reprezentacji przed organami administracji publicznej i samorządowej na terenie województwa PODKARPACKIEGO. Zajmuję się również sporządzaniem fotokopii akt. Współpracuję min. z Kancelariami z Lublina i Warszawy. Istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy.
    Na życzenie wystawiam fakturę VAT. Kontakt: 793-027-185 e-mail: radcaprawny.arturmaziarz@gmail.com; strona www http://kancelariaprawna-rzeszow.com/

  • Zastępstwo procesowe - Trójmiasto i okolice
    Opublikowano: 08.08.2017, 09:22

    Radca prawny wpisany na listę radców prawnych przy OIRP w Gdańsku pod nr GD/GD 2808 posiadający wieloletnie, bogate doświadczenie zawodowe (w tym procesowe) nawiąże współpracę w zakresie zastępstwa procesowego, sporządzania pism procesowych, fotokopii akt sądowych, oraz załatwiania spraw urzędowych na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic (Tczew, Kwidzyn, Elbląg, Wejherowo, Kartuzy, Malbork, Kościerzyna).

    Jako płatnik podatku od towarów i usług wystawiam stosowne faktury VAT.

    Kontakt:

    e-mail: prawnikgdansk@wp.pl

    telefon kontaktowy: 505-619-779

  • Zastępstwo procesowe na terenie woj. mazowieckiego, świętokrzystkiego oraz łódzkiego
    Opublikowano: 08.08.2017, 09:11

    Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Rynkiewicz-Lao podejmie współpracę w zakresie zastępstwa substytucyjnego przed sądami oraz reprezentacji przed organami administracji publicznej i samorządowej na terenie województwa mazowieckiego (Radom, Grójec, Kozienice, Lipsko, Przysucha, Szydłowiec, Zwoleń), świętokrzyskiego (Kielce, Końskie, Starachowice, Skarżysko-Kamienna) i łódzkiego (Opoczno, Tomaszów Mazowiecki). Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia postępowań sądowych. Jestem płatnikiem podatku VAT. Istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy. Kontakt tel. 692593320, e-mail: magdalena.rynkiewicz.lao@gmail.com