Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenia prosimy przesyłać przez formularz kontaktowy, wybierając jako odbiorcę "Sekretariat".

Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu ul. Włodkowica 8, 50-072 Wrocław +48 71 79 37 094
+48 71 79 37 095
+48 71 79 37 096

Ogłoszenia

  • Współpraca z radcą prawnym lub aplikantem ostatniego roku
    Opublikowano: 15.11.2018, 13:16

    Kancelaria MNICH I WOJEWODA Kancelaria Radców Prawnych sp.j. nawiąże współpracę z radcą prawnym lub aplikantem ostatniego roku w formie doraźnej pracy zdalnej.

    Wymagania: dobra znajomość języka angielskiego, doświadczenie w obsłudze prawnej spółek, bardzo dobra znajomość prawa handlowego oraz prawa gospodarczego.

    Mile widziane doświadczenie z zakresu zamówień publicznych.

    Oferty proszę kierować na adres: kancelaria@mnichiwojewoda.com, z dopiskiem klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

  • Praca dla Radcy Prawnego
    Opublikowano: 15.11.2018, 10:05

    Kancelaria Radców Prawnych L. Mikuła I. Piotrowska sp.p. z siedzibą we Wrocławiu, Al. Armii Krajowej 10B/6 oferuje pracę w kancelarii specjalizującej się w obsłudze przedsiębiorców na stanowisku:
    Radca Prawny

    Miejsce pracy: Wrocław

    Oczekujemy:
    • doświadczenia w zakresie reprezentacji stron postępowania przed sądami oraz organami administracji,
    • samodzielności w podejmowaniu decyzji,
    • zaangażowania oraz rzetelnego podejścia do powierzonych zadań,
    • wysokich umiejętności interpersonalnych,
    • dobrej znajomości prawa cywilnego i postępowania cywilnego,
    • umiejętności efektywnego planowania powierzonych zadań oraz pracy na wieloma projektami w tym samym czasie.
    Kandydatom oferujemy:
    • odpowiedzialną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
    • samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków,
    • możliwość rozwoju zawodowego w gronie profesjonalistów,
    • stabilne zatrudnienie,
    • przyjazne i spokojne miejsce pracy.

    Zakres obowiązków:
    • obsługa prawna klientów Kancelarii,
    • utrzymywanie kontaktów z klientami,
    • przygotowywanie pism procesowych,
    • przygotowywanie umów,
    • przygotowywanie opinii prawnych,
    • zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres kancelaria@kancelariapraw.com.pl
    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
    „Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych osobowych, którym jest KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH L.MIKUŁA I.PIOTROWSKA SP.P. Z SIEDZIBĄ WE WROCŁAWIU, AL. ARMII KRAJOWEJ 10B/5, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Aplikant Radcowski. Powyższą zgodę wyrażam dobrowolnie. Zostały mi przekazane informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych”.

  • Zastępstwo procesowe CZĘSTOCHOWA, MYSZKÓW i okolice
    Opublikowano: 15.11.2018, 07:56

    Radca prawny, prowadząca Kancelarię Radcy Prawnego, posiadająca kilkuletnie, doświadczenie zawodowe (w tym procesowe) podejmie stałą bądź doraźną współprace w zakresie zastępstwa procesowego, na terenie Częstochowy, Myszkowa oraz ich okolic (Będzin, Lubliniec, Radomsko, Dąbrowa Górnicza)

    Tel: 537 686 923
    e-mail: kancelaria.annamoryn@gmail.com
    www: kancelariamoryn.cba.pl

  • Praca dla aplikanta radcowskiego
    Opublikowano: 07.11.2018, 07:27

    Kancelaria Radców Prawnych L .Mikuła I. Piotrowska sp.p. z siedzibą we Wrocławiu, Al. Armii Krajowej10B/6 oferuje pracę w kancelarii specjalizującej się w obsłudze przedsiębiorców na stanowisku:

    Aplikant Radcowski

    Opis stanowiska:
    § sporządzanie projektów pism sądowych;
    § doradztwo prawne na rzecz klientów Kancelarii;
    § zastępowanie radcy prawnego na rozprawach i w urzędach;
    § prace administracyjno-biurowe związane z bieżącą obsługą klientów Kancelarii;
    § monitorowanie zmian w przepisach prawnych.
    Oczekiwania:

    § aplikacja radcowska w toku, warunek: ukończony co najmniej II rok aplikacji,
    § znajomość prawa gospodarczego, cywilnego i procedury cywilnej;
    § bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
    § samodzielność, dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań;
    § kreatywność w myśleniu i działaniu, myślenie perspektywiczne;
    § umiejętność pracy pod presją czasu (terminy sądowe);
    § wysoka kultura osobista;
    Oferujemy:

    § stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia;
    § możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w pracy z klientem;
    § możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

    „Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych osobowych, którym jest KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH L .MIKUŁA I. PIOTROWSKA SP.P. z siedzibą we Wrocławiu, Al. Armii Krajowej 10B/6, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Aplikant Radcowski. Powyższą zgodę wyrażam dobrowolnie. Zostały mi przekazane informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych”.

  • Praca dla aplikanta radcowskiego lub absolwenta studiów prawniczych
    Opublikowano: 07.11.2018, 07:25

    Rekrutacja na stanowisko Associate do Zespołu Transakcyjnego / Doradztwa kontraktowego w kancelarii JARA DRAPAŁA & PARTNERS

    Poszukujemy osoby na stanowisko Associate do Zespołu Transakcyjnego/ Doradztwa kontraktowego w kancelarii JARA DRAPAŁA & PARTNERS

    Wymagania:

    • aplikant/-ka II-III roku (aplikacja radcowska lub adwokacka) lub absolwent/-ka studiów prawniczych
    • doświadczenie w pracy w kancelarii w zakresie corporate, doradztwa kontraktowego lub M&A
    • biegła znajomość języka angielskiego
    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
    • umiejętność pracy w zespole
    • kreatywne myślenie prawnicze
    • dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • pracę w kancelarii rekomendowanej w międzynarodowych rankingach prawniczych
    • zaangażowanie w projekty dla prestiżowych klientów
    • możliwość rozwoju pod okiem doświadczonych praktyków
    • współpracę ze zgranym zespołem
    • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem dodatkowym (pakiet medyczny, sportowy, j. angielski z native speaker)
    • stabilne warunki zatrudnienia

    rekrutacja@jara-law.pl

    Czekamy na CV do 19 listopada 2018 r.

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).