Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenia prosimy przesyłać przez formularz kontaktowy, wybierając jako odbiorcę "Sekretariat".


Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu ul. Włodkowica 8, 50-072 Wrocław +48 71 79 37 094
+48 71 79 37 095
+48 71 79 37 096

+48 600 885 059
Nr telefonu wyłącznie dla radców prawnych w sprawach dotyczących przeszukania lokalu kancelarii

Ogłoszenia

 • Rekrutacja do Centrum Prawa Amerykańskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego na rok akademicki 2020/21
  Opublikowano: 23.09.2020, 09:21

  Rekrutacja do Centrum Prawa Amerykańskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego na rok 2020/2021

  Uprzejmie informujemy, że rozpoczęła się ostatnia tura rekrutacji do Centrum Prawa Amerykańskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego na rok akademicki 2020/21. Rekrutacja trwa do dnia 30 września 2020. Program przeznaczony jest dla studentów i absolwentów prawa.

  Centrum Prawa Amerykańskiego już od 22 lat prowadzi ceniony przez prawników i kancelarie prawne program, w którym wybitni profesorowie z dwóch partnerskich amerykańskich uczelni - Emory University School of Law oraz Georgia State University College of Law zapoznają uczestników z tematyką dot. prawa amerykańskiego, m.in. prawa konstytucyjnego, prawa kontraktów, postępowania karnego, prawa spółek czy przygotowania opinii prawnych. W czasie dwusemestralnego programu uczestnicy biorą udział w dziewięciu dwutygodniowych modułach obejmujących w sumie 180 godzin interaktywnych wykładów w języku angielskim. Udział w programie CPA jest niepowtarzalną okazją do poznania, bez konieczności podjęcia kosztownych studiów w Stanach Zjednoczonych, amerykańskiego systemu prawnego i doskonalenia angielskiego języka prawniczego.

   

  Ze względu na COVID-19 w okresie październik 2020 – styczeń 2021, wykłady będą odbywały się on line. Jeśli przejedziemy na formę bezpośrednią nauczania to wykłady, szczególnie z myślą o uczestnikach spoza Warszawy, którzy wyrażą chęć uczestniczenia w programie, będą transmitowane także on line do końca roku akademickiego.

  Zapraszamy studentów prawa oraz aplikantów oraz radców prawnych, adwokatów i sędziów z izb w całej Polsce do udziału w programie Centrum Prawa Amerykańskiego w roku 2020/21 i skorzystania z niecodziennej możliwości spotkań z amerykańskimi profesorami bez wychodzenia z domu. Pierwszy wykład z Introduction to US Law odbędzie się już 12 października.

  Zainteresowane osoby prosimy o złożenie dokumentów – listu motywacyjnego, cv, zdjęcia oraz wypełnienia formularza na: http://www.cpa.uw.edu.pl/index.php/admission/application-f, a także odwiedzenie naszej strony www.cpa.uw.edu.pl, aby dowiedzieć się więcej o programie Centrum Prawa Amerykańskiego.

  Wszelkie pytania prosimy kierować na adres cpa@wpia.uw.edu.pl.

   

  Czytaj dalej...
 • Praca dla radcy prawnego/adwokata
  Opublikowano: 23.09.2020, 08:49

   

 • PRAWNIK lub APLIKANT I ROKU lub STUDENT V ROKU PRAWA
  Opublikowano: 23.09.2020, 08:22

  Kancelaria Meissner & Partnerzy Radcowie Prawni z siedzibą w Opolu poszukuje

  PRAWNIKA lub APLIKANTA I ROKU lub STUDENTA V ROKU PRAWA

  Wymagamy

  biegłej znajomości języka angielskiego oraz bardzo dobrych wyników w nauce.

  Oferujemy

  możliwość zdobycia umiejętności praktycznych oraz prowadzenia ciekawych spraw z różnych dziedzin prawa, pracę w młodym, energicznym zespole.

  Do obowiązków należeć będzie bieżąca pomoc w prowadzeniu spraw, sporządzanie projektów pism procesowych, opiniowanie umów, kontakt z klientami kancelarii.

   

  Oferty (list motywacyjny i CV) można składać:

  1) e-mailem na adres:

  opole@meissner.com.pl

  2) pisemnie na adres: ul. Kośnego 62, 45-372 Opole

  3) osobiście w sekretariacie Kancelarii

   

  Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na potrzeby związane z rekrutacją. Jeżeli chcą Państwo brać udział również w kolejnych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji w treści CV lub w wiadomości do Kancelarii.

  Odpowiadamy na wybrane zgłoszenia.

  Czytaj dalej...
 • Praca dla aplikanta radcowskiego I i II roku
  Opublikowano: 16.09.2020, 13:26

   

 • Praca dla aplikanta radcowskiego I i II roku
  Opublikowano: 14.09.2020, 08:56