Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenia prosimy przesyłać przez formularz kontaktowy, wybierając jako odbiorcę "Sekretariat".

Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu ul. Włodkowica 8, 50-072 Wrocław +48 71 79 37 094
+48 71 79 37 095
+48 71 79 37 096

+48 600 885 059
Nr telefonu wyłącznie dla radców prawnych w sprawach dotyczących przeszukania lokalu kancelarii

Ogłoszenia

  • Praca dla aplikanta radcowskiego
    Opublikowano: 22.03.2019, 12:24

    Kancelaria Prawna GFP Legal z Wrocławia zatrudni aplikanta radcowskiego. Oferty z CV w języku polskim prosimy nadsyłać do dnia 15 kwietnia 2019 r. na adres kancelaria@gfplegal.pl z dopiskiem „aplikant radcowski”. Doświadczenie w obsłudze podmiotów z branży IT, bankowej i usług finansowych, spożywczej lub farmaceutycznej czy budowlanej będzie dodatkowym atutem.

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Grzelczak Fogel i Partnerzy
    Spółka Partnerska Radców Prawnych
    ul. Kościerzyńska 32

    51-430 Wrocław

    www.gfplegal.pl

  • Praca dla prawnika
    Opublikowano: 22.03.2019, 12:22

    Rödl & Partner jest międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze.
    Posiadamy 111 biur w 51 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.

    www.roedl.pl

    Młodszy prawnik z językiem niemieckim
    Miejsce pracy Wrocław

    Poszukujemy absolwenta studiów prawniczych, który będzie odpowiedzialny za współpracę oraz bieżące wsparcie Radcy prawnego.

    Zakres obowiązków
    • wsparcie w bieżącej obsłudze prawnej Klientów Kancelarii w zakresie prawa cywilnego, handlowego oraz prawa pracy
    • sporządzanie opinii, udzielanie porad i konsultacji prawnych
    • sporządzenie pism procesowych
    • zapewnienie kompleksowej realizacji powierzonych zleceń
    • pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami

    Poszukiwane kompetencje
    • znajomość przepisów prawa cywilnego, prawa pracy i kodeksu spółek handlowych
    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację z Klientem
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • umiejętność pracy w zespole, a także pracy pod presją czasu
    • wysokie umiejętności interpersonalne
    • wysoka kultura osobista

    Oferujemy
    • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
    • szkolenia dostosowane do stanowiska pracy
    • pakiet świadczeń dodatkowych w tym m.in. zajęcia sportowe, opieka medyczna, platforma kafeteryjna
    • doskonałe warunki i atmosferę pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • 2 dni w roku dodatkowo wolne (Wielki Piątek oraz Wigilia)