Extranet Platforma DZ System ARD E-dzienniczek Sprawy z urzędu BIP OIRP Wrocław na Facebooku OIRP Wrocław na linkedin

Pakiety zdrowotne

Program opieki medycznej OIRP we Wrocławiu 2022-11-15

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że od dnia 1 lipca 2022 r. Członkowie Naszej Izby będą mogli korzystać z programu opieki medycznej dedykowanego OIRP Wrocław.

W oparciu o wypracowane wspólnie z naszym brokerem - Biskup & Joks Brokers sp. z o.o. założenia, dokonaliśmy kompleksowej analizy rynku, która zaowocowała wyborem oferty największej firmy medycznej w Polsce - Lux Med Sp. z o.o., która to firma będzie świadczyć kompleksową opiekę dla Członków OIRP Wrocław.

Nasza współpraca z brokerem nie ograniczy się tylko do programu opieki medycznej. W najbliższych miesiącach przedstawimy Państwu kolejne propozycje z szerokiego katalogu możliwych usług. Cieszymy się, że dzięki wspólnym negocjacjom z dostawcami, mamy możliwość oferowania Izbie i jej Członkom programów na atrakcyjnych warunkach. Wierzmy, że spełnią Państwa oczekiwania i spotkają się z dużym zainteresowaniem.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat programu na dedykowanej programowi stronie - www.benefity.com.pl/oirp