Extranet Platforma DZ System ARD E-dzienniczek Sprawy z urzędu BIP OIRP Wrocław na Facebooku OIRP Wrocław na linkedin

Wydarzenia

Rozpocznij karierę z radcą prawnym 2 Edycja

11:41, 3 Stycznia 2023 do 16:00, 6 Stycznia 2023

Rozpocznij karierę z radcą prawnym 2 Edycja

Koleżanki i Koledzy,

Komisja ds. Nowych Technologii i Transformacji Cyfrowej organizuje dla studentów Uniwersytetu Wrocławskiego konkurs „Nowe technologie na start! Rozpocznij karierę z radcą prawnym! 2. Edycja". Celem konkursu jest m.in. wzbudzenie wśród studentów studiów prawniczych zainteresowania tematyką prawa nowych technologii i własności intelektualnej oraz wzbudzenie wśród studentów studiów prawniczych zainteresowania działalnością OIRP we Wrocławiu.

W związku z powyższym, Komisja serdecznie zaprasza Kancelarie do zostania patronami nagród dla studentów prawa w postaci odpłatnych miesięcznych praktyk. Patronem może zostać Kancelaria:

1) w której co najmniej jednym ze wspólników (partnerów) jest radca prawny lub w której musi być zatrudniony co najmniej jeden radca prawny; oraz

2) która specjalizuje się w obsłudze prawnej w zakresie prawa nowych technologii lub własności intelektualnej.

Kancelaria, która zgłosi swój udział jako patron nagród, będzie mogła wyznaczyć swojego przedstawiciela do Jury Konkursu.

Bo zebraniu Kancelarii chętnych do zostania patronami, Komisja rozpocznie kolejny etap konkursu, tj. udostępni studentom kazusy, które zostaną ocenione przez Jury Konkursu.

Zgłoszeń proszę dokonywać poprzez formularz.

W zgłoszeniu należy wskazać podstawowe dane Kancelarii oraz (fakultatywnie) przedstawiciela Kancelarii do Jury.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie oraz obowiązku informacyjnym znajdujących się na stronie www.oirp.wroclaw.pl w zakładce Aktualności/Nowe Technologie.

Wszelkie pytania proszę kierować na adres e-mail: wlamik@oirp.wroclaw.pl.

Rejestracja zakończona

Załączniki: