Extranet Platforma DZ System ARD E-dzienniczek Sprawy z urzędu BIP OIRP Wrocław na Facebooku OIRP Wrocław na linkedin

Szkolenia

Webinarium 14.12.2023 r. - Organizacja pracy administracyjnej kancelarii.

17:00, 14 Grudnia 2023 do 19:30, 14 Grudnia 2023

Centrum Doskonalenia Zawodowego zaprasza na webinarium:

"Organizacja pracy administracyjnej kancelarii."

Termin: 14.12.2023 r., 17:00-19:30 (czwartek)

Prowadzący: Milena Błaszyk

Prowadząca od 14 lat sprawy administracyjne kancelarii prawniczych, Dyrektor finansowo administracyjny
w jednej z poznańskich kancelarii.

Program szkolenia:

1. Tworzenie procedur administracyjnych tzw. „Księgi Jakości Kancelarii” - zasady korzystania z biura - podstawowe kwestie organizacyjne - podstawowe sprawy kadrowo- księgowe - zasady ewidencjonowania czynności prawnych - kontakt z klientem.
2. Organizacja dokumentów oraz prowadzenie akt - zasady sporządzania pism - terminy - wysyłka korespondencji - zasady zakładania oraz prowadzenia akt sprawy.
3. Nawyki organizacyjne - jako klucz do sprawnej pracy sekretariatu - planowanie pracy - nawyki organizacyjne -
grupowania zadań - formatki - gotowe wzory używanych dokumentów - organizacja przestrzeni biurka.
4. Listy "stanów zapalnych biura" - sporządzenie listy stałych zagrożeń w biurze - przygotowanie gotowych rozwiązań na ewentualne zagrożenia powstałe w pracy sekretariatu.
5. Tworzenie archiwum – audyt zasobów dokumentów - gromadzenie - segregacja(dopasowanie) - utylizacja -
uporządkowanie - kategoryzacja pozostałych dokumentów - jednolita identyfikacja - archiwum oraz archiwum cyfrowe.
6. Programy do zarządzania kancelarią prawną - funkcjonalności podstawowych programów i korzyści z nich płynące w codziennej pracy back office.

Szkolenie organizowane w ramach tzw. czwartków radcowskich (6 pkt) jest nieodpłatne.

WAŻNE KOMUNIKATY:

RADCO PRAWNY IZBY WROCŁAWSKIEJ:

Wszystkie szkolenia dostępne są na Platformie Doskonalenia Zawodowego Weezycast. Jeśli do tej pory się nie dokonałeś rejestracji, wypełnij formularz: https://oirp.wroclaw.pl/rejestracja-do-platformy-doskonalenia-zawodowego

1. Po zarejestrowaniu się prosimy o cierpliwość, gdyż dane Państwa muszą zostać zweryfikowane (w ciągu ok. 48 godzin) w dni i godziny pracy biura OIRP.

2. Następnie, po ok. 48 godzinach, można aktywować konto na Platformie DZ: https://video.weezycast.com Po zalogowaniu otrzymasz stały dostęp do szkoleń zarówno tych odtwarzanych w czasie rzeczywistym jak i biblioteki nagrań.

RADCO PRAWNY POZOSTAŁYCH SAMORZĄDÓW:

Jeśli nie jesteś członkiem OIRP Wrocław możesz uczestniczyć w szkoleniu rejestrując się poprzez formularz rejestracyjny umieszczony poniżej.

Link do szkolenia z platformy Weezycast otrzymają Państwo w dniu szkolenia ok. godz. 12.00 a zaświadczenia o zdobytych punktach zostaną przesłane bezpośrednio do macierzystych Izb (6 punktów szkoleniowych).

UWAGA! Tylko wypełniony formularz, w szczególności prawidłowe podanie adresu e-mail, na który zostanie wysłany link do wykładu, zapewnia uczestnictwo w szkoleniu. Po szkoleniu zapraszamy do wypełnienia ankiety ewaluacyjnej https://oirp.wroclaw.pl/ankieta Uprzejmie informujemy, że warunkiem wzięcia udziału w szkoleniach jest zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.

Termin przyjmowania zgłoszeń dobiegł końca