Extranet Platforma DZ System ARD E-dzienniczek Sprawy z urzędu BIP OIRP Wrocław na Facebooku OIRP Wrocław na linkedin

Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu


Wydarzenie „Wszystko o moim państwie – na drodze ku prawnemu uzgodnieniu płci” - 24 listopada br. we Wrocławskim Kinie Nowe Horyzonty 2023-11-20

 Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane wydarzeniem, jakie będzie miało miejsce w dniu 24 listopada br. we Wrocławskim Kinie Nowe Horyzonty.

 

Wydarzenia „Wszystko o moim państwie – na drodze ku prawnemu uzgodnieniu płci” - adresowane jest w głównej mierze do osób prawniczych, które zawodowo spotykają się z tematyką metrykalnego uzgodnienia płci.

W związku z faktem, że w sprawach tych często strony stające przed sądami korzystają z profesjonalnej pomocy radcowskiej kierujemy niniejsze zaproszenie.

 

Wierzymy, że taka nieformalna możliwość zdobycia wiedzy, doświadczyć i empirycznego odczuwania emocji osób stających przed sądami by „walczyć” o swoją godność pozwoli lepiej zrozumieć i przygotować się do reprezentowania swoich klientów na Sali sądowej w procedowanych sprawach.

 

W trakcie spotkanie zaprezentowany zostanie głośny reportaż Piotra Jaconia – przedstawiający zapis z sali sądowej w sprawie uzgodnienia płci. Po reportażu jego autor porozmawia z bohaterami oraz osobami prawniczymi, w śród których będą:

- SSO we Wrocławiu Dorota Stawicka – Moryc

- SSR w Krakowie Monika Czajka

- r. pr. Dorota Seweryn – Stawarz – pełnomocniczka bohatera reportażu

- gościem specjalnym rozmowy będzie przedstawiciel Rzecznika Praw Obywatelskich.

 


Serdecznie wszystkich Państwa zapraszamy do rezerwowania wejściówek – link w zaproszeniu.

 

Załączniki: