Extranet Platforma DZ System ARD E-dzienniczek Sprawy z urzędu BIP OIRP Wrocław na Facebooku OIRP Wrocław na linkedin

Wydarzenia

Zaproszenie do udziału w III edycji akcji Radca prawny radzi

10:00, 25 Września 2023 do 15:00, 6 Października 2023

Zaproszenie do udziału w III edycji akcji Radca prawny radzi

Koleżanki i Koledzy,w tym roku OIRP we  Wrocławiu po raz trzeci planuje wyjść do mieszkańców Wrocławia i okolic z akcją promującą zawód radcy prawnego pod hasłem „Radca Prawny radzi” #TwójCzłowiekwSądzie.

W dniu 30 września będziemy prowadzić działania na rzecz edukacji prawnej i obywatelskiej oraz popularyzacji zawodu radcy prawnego na Placu Solnym, w tym będziemy udzielać mieszkańcom Wrocławia i okolic porad prawnych pro bono. W dniach od 25 września do 6 października kierujemy swoją Akcję do seniorów i będziemy udzielać porad we wrocławskich klubach seniora.

W trakcie dwóch poprzednich edycji akcji „Radca Prawny radzi” #TwójCzłowiekwSądzie radczynie i radcowie prawni z naszej Izby udzielili wrocławiankom i wrocławianom kilkuset porad prawnych. Akcja pozytywnie wpłynęła na ugruntowanie w świadomości wielu osób niebieskiego żabotu jako symbolu profesjonalizmu w zakresie świadczenia usług prawnych. W związku z planowaną III edycją wydarzenia zwracamy się do Was - radczyń i radców prawnych, a także aplikantek i aplikantów do aktywnego włączenia się w III edycję akcji "Radca Prawny Radzi" #TwójCzłowiekwSądzie.

  • 30 września w godz. 10:00-17:00 na Placu Solnym będziemy udzielać porad prawnych pro bono mieszkańcom Wrocławia i okolic.
  • w dniach 25 września - 6 października będziemy udzielać porad prawnych pro bono senior w Klubach Seniora na terenie Wrocławia (Szczegółowe informacje dotyczące dat i godzin udziela r.pr. Aleksandra Pakuła; e-mail: apakula@oirp.wroclaw.pl)

Zgłoszenia osób chętnych do udzielania porad prawnych pro bono można dokonać poprzez poniższy formularz dostępny.

Warunkiem wzięcia udziału

Zachęcamy do aktywnego udziału w wydarzeniu !

Rejestracja zakończona


Załączniki: