Extranet Platforma DZ System ARD E-dzienniczek Sprawy z urzędu BIP OIRP Wrocław na Facebooku OIRP Wrocław na linkedin

Wydarzenia kulturalne

10% rabatu na zakup biletów na Festiwal WROCŁAW SUMMER CLASSICS 2024 dla aplikantów radcowskich i radców prawnych OIRP we Wrocławiu 2024-05-29

 10% rabatu na zakup biletów na Festiwal WROCŁAW SUMMER CLASSICS 2024 dla aplikantów radcowskich i radców prawnych OIRP we Wrocławiu  10% rabatu na zakup biletów na Festiwal WROCŁAW SUMMER CLASSICS 2024 dla aplikantów radcowskich i radców prawnych OIRP we Wrocławiu


10% rabatu na zakup biletów na Festiwal WROCŁAW SUMMER CLASSICS 2024 dla aplikantów radcowskich i radców prawnych OIRP we Wrocławiu


Szanowni Państwo,

informujemy, że Filharmonia Uniwersytecka przygotowała dla Państwa specjalną ofertę na Festiwal WROCŁAW SUMMER CLASSICS 2024!

Aplikanci radcowscy oraz radcowie prawni z OIRP we Wrocławiu mogą zakupić bilety z 10% rabatem. Aby skorzystać z dedykowanego rabatu należy podczas zakupu biletów, wpisać kod „wsc10” i kliknąć „przelicz”.

Kiedy? Wtorki i piątki od 02.07 do 30.08, godz. 19.00.

Gdzie? Oratorium Marianum (plac Uniwersytecki 1, 50-137 Wrocław)

18 wydarzeń muzycznych w okresie wakacyjnym 2024 roku to okazja, by oderwać się od codziennej pracy i doświadczyć  szerokiej gamy muzycznych emocji.

Koncerty odbywają się w Oratorium Marianum – barokowej sali Uniwersytetu Wrocławskiego słynącej z wybitnej akustyki. Nasi wykonawcy to laureaci konkursów, wykładowcy, koncertmistrzowie i soliści renomowanych orkiestr. Zespoły Filharmonii Uniwersyteckiej dysponują starannie wyselekcjonowanymi instrumentami z XVII i XVIII wieku. Takiego brzmienia nie usłyszysz nigdzie indziej!

W repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie – od muzyki mistrzów baroku aż po współczesne projekty audiowizualne. „Zatrzymaj się i posłuchaj...”


Więcej informacji o wydarzeniu:


www.wroclawsummerclassics.pl


https://www.facebook.com/profile.php?id=61559567666966


Bilety można zakupić pod linkiem:


https://www.bilety24.pl/cms/wroclawsummerclassics


Na nabywców biletów VIP czekają pyszne poczęstunki z lampką wina w przerwie piątkowych koncertów.


Serdecznie zapraszamy!