Extranet Platforma DZ System ARD E-dzienniczek Sprawy z urzędu BIP OIRP Wrocław na Facebooku OIRP Wrocław na linkedin

Ważne informacje

Konkurs dla studentów prawa NOWE TECHNOLOGIE NA START 2023-02-28

Konkurs dla studentów prawa NOWE TECHNOLOGIE NA START

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

z przyjemnością informujemy, że właśnie dziś, 3 marca 2023 r., otwieramy ogłoszoną niedawno drugą edycję konkursu dla studentów prawa „Nowe technologie na start! Rozpocznij karierę z radcą prawnym”

Konkurs ma na celu promowanie nie tylko znajomości zagadnień prawnych związanych z nowymi technologiami, ale także praktycznego podejścia do prawa, zorientowanego na rozwiązywanie prawdziwych problemów klientów, z którego my, radcowie, jesteśmy znani.

Nagrodą w konkursie „Nowe technologie na start! Rozpocznij karierę z radcą prawnym!” dla pięciorga laureatów jest udział w odpłatnych praktykach pod okiem najwyższej klasy specjalistów od prawa nowych technologii, TMT, prawa własności intelektualnej etc. Chęć pokazania laureatom konkursu, jak w praktyce wygląda wspieranie klientów w branży zgłosiło aż pięć znakomitych, renomowanych kancelarii! Laureaci będą mieli możliwość wyboru, gdzie chcą postawić pierwsze kroki na najbardziej nowoczesnej ścieżce kariery prawniczej.

Deloitte Legal zaprasza na praktyki zdalne, stacjonarne w Warszawie lub hybrydowo od maja 2023 r.;

https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/doradztwo-prawne/solutions/doradztwo-prawne.html

Leśniewski Borkiewicz Kostka & Partners szykują miejsce dla laureata od maja/czerwca 2023 r., preferowane są praktyki stacjonarne;

https://lbplegal.com/

Olesiński i Wspólnicy gotowi są dzielić się praktyczną wiedzą zaraz po ogłoszeniu wyników konkursu, preferowane są praktyki stacjonarne;

https://olesinski.com/

Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy czekają z dawką praktycznej wiedzy i umiejętności zaraz po ogłoszeniu wyników, preferowane są praktyki stacjonarne;

https://pl.schindhelm.com/pl/prawnik-gliwice-warszawa-wroclaw-polska

Wardyński i Wspólnicy na praktyki zapraszają od maja 2023 r. stacjonarnie w biurze w Warszawie lub z biura kancelarii we Wrocławiu.

https://wardynski.com.pl/

 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

- pobrać KAZUSY z załącznika,

- samodzielnie sporządzić ich rozwiązanie,

- odesłać je do dnia 3 kwietnia 2023 r., g. 23:59 na adres: wlamik@oirp.wroclaw.pl.

W załącznikach znajdziecie bardziej szczegółowe informacje, a także regulamin konkursu.

Polecamy i zapraszamy serdecznie do nadsyłania rozwiązań kazusów inspirowanych życiem prawnika w kancelarii, a wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!

Załączniki: