Extranet Platforma DZ System ARD E-dzienniczek Sprawy z urzędu BIP OIRP Wrocław na Facebooku OIRP Wrocław na linkedin

Wydarzenia

Dyskusyjny wieczór filmowy

19:00, 16 Września 2022 do 22:00, 16 Września 2022

Dyskusyjny wieczór filmowy

Koleżanki i Koledzy, radczynie i radcowie prawni, aplikantki i aplikanci radcowscy,

Komisja ds. Kultury, Integracji i Sportu OIRP we Wrocławiu we współpracy z DCF- Dolnośląskim Centrum Filmowym zaprasza na wspólne wieczory filmowe czyli cykl dyskusyjnych wieczorów filmowych !

W ramach spotkań będziemy oglądać filmy z różnych zakątków świata a dyskusje przed i po seansach pozwolą na subiektywne kształtowanie własnego estetycznego smaku i filmowego krytycyzmu.

Na początek proponujemy komedię „Greckie wakacje”, w reżyserii Bonnie Rodini, z 2021 roku. Główną bohaterką filmy jest Olive, która odkrywa, że jej chłopak ją zdradza, wówczas postanawia wrócić do Grecji do swojego rodzinnego domu, aby uleczyć złamane serce. Co czeka ją na miejscu? Czy znajdzie szczęście? Tego możecie dowiedzieć się oglądając film z wspólnie z nami.

Wydarzenie poprowadzi dla nas mec. Radosław Gąsior- pasjonat sztuki a także filmowy koneser.

Szczegóły dla uczestników wydarzenia:


  • 16 września 2022 roku (piątek), godzina: 19:00 (rozpoczęcie seansu).
  • Dolnośląskie Centrum Filmowe we Wrocławiu, ul. Piłsudskiego 64a.Rejestracja na to wydarzenie odbywa się za pomocą formularza zgłoszeniowego umieszczonego poniżej lub „Zobacz wydarzenie w kalendarzu”. Zapisy trwają do 15 września 2022 r.  lub do wyczerpania miejsc!
Dajcie się porwać filmowemu szaleństwu!

Termin przyjmowania zgłoszeń dobiegł końca

Załączniki: