Extranet Platforma DZ System ARD E-dzienniczek Sprawy z urzędu BIP OIRP Wrocław na Facebooku OIRP Wrocław na linkedin

Praca

Radca prawny nawiąże współpracę zdalną 2023-07-19

 Szanowni Państwo, chętnie nawiążę współpracę z kancelarią prawną w formie zdalnej w wymiarze 16-20 godzin tygodniowo. W przypadku owocnej współpracy przewiduję możliwość współpracy w większym zakresie czasowym.

W roku 2023 uzyskałem pozytywny wynik egzaminu radcowskiego. Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe wiąże się przede wszystkim z prawem ubezpieczeń gospodarczych. Reprezentuję klientów po stronie zakładów ubezpieczeń oraz poszkodowanych. Zajmuję się ponadto szeroko pojętym prawem cywilnym, zwłaszcza procesowym.

Posiadam doświadczenie z zakresu reprezentacji klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców w postępowaniu sądowym. Od czerwca 2022 roku prowadzę własną działalność gospodarczą z zakresu doradztwa prawnego na rzecz kancelarii prawnych i spółek, rozliczam się w formie faktur VAT. Posiadam czteroletnie doświadczenie we współpracy z kancelariami prawnymi w formie zdalnej i hybrydowej.

W przypadku pytań lub chęci nawiązania współpracy, uprzejmie proszę o kontakt pod adresem e-mail: maciej.kaminski.00@gmail.com, bądź numerem telefonu: 531 350 004.

W najbliższym czasie planuję przenieść siedzibę działalności gospodarczej do Warszawy, stąd oferuję również zastępstwa procesowe na terenie tego miasta.

Z pozdrowieniami Maciej Kamiński