Extranet Platforma DZ System ARD E-dzienniczek Sprawy z urzędu BIP OIRP Wrocław na Facebooku OIRP Wrocław na linkedin

strona głowna aktualności

Specjalna zniżka dla radców prawnych - Kongres FBE w Gdańsku 2023-09-08

Specjalna zniżka dla radców prawnych - Kongres FBE w Gdańsku

Szanowni Państwo,

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku w dniach 5-7 października 2023 roku organizuje Kongres (Intermediate Meeting) Federacji Adwokatur Europejskich FBE (The European Bars Federation/Fédération des Barreaux d’Europe). FBE jest międzynarodową organizacją o charakterze „non-profit”, założoną w 1992 roku. FBE zrzesza ponad 200 samorządów prawniczych reprezentujących przeszło 1 000 000 prawników z 20 krajów. W tym roku to samorządowi radcowskiemu z Gdańska przypadł zaszczyt organizacji jednego z najważniejszych wydarzeń Federacji, w którym biorą udział prawnicy z całej Europy.

Tematami przewodnimi tegorocznego, jesiennego Kongresu w Gdańsku, będą rządy prawa, odbudowa Ukrainy oraz ChatGPT. Coroczne spotkania to doskonała okazja do nawiązania bliższego dialogu i wypracowania modelu współpracy, który może przełożyć się na pozytywne zmiany na europejskim rynku prawniczym w przyszłości.

Wszelkie informacje dotyczące Kongresu znajdują się na stronie internetowej pod adresem: www.fbe-gdansk.eu.

Członkowie samorządów prawniczych z Polski mogą wziąć udział w Kongresie na preferencyjnych warunkach rejestrując się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego pod adresem: www.fbe-gdansk.eu/PLBA. W formularzu rejestracyjnym znajdują się również informacje co do warunków uczestnictwa. Koszt udziału w Kongresie dla radcy prawnego wynosi 700 zł/os.

Serdecznie zapraszamy!