Extranet Platforma DZ System ARD E-dzienniczek Sprawy z urzędu BIP OIRP Wrocław na Facebooku OIRP Wrocław na linkedin

Inne

Specjalne oferty rabatowe dla radców prawnych OIRP Wrocław na zakup kwalifikowanego podpisu elektronicznego 2020-11-16

Specjalne oferty rabatowe dla radców prawnych OIRP Wrocław na zakup kwalifikowanego podpisu elektronicznego

Specjalne oferty rabatowe dla radców prawnych OIRP Wrocław na zakup kwalifikowanego podpisu elektronicznego

Obecne okoliczności spowodowały zmiany w obiegu dokumentów, a przede wszystkim przyspieszyły digitalizację dokumentacji. Coraz więcej firm i instytucji akceptuje składanie dokumentów opatrzonych kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

Podpis kwalifikowany to podpis elektroniczny, który ma moc prawną taką jak podpis własnoręczny. Jest poświadczony specjalnym certyfikatem kwalifikowanym, który umożliwia weryfikację składającej podpis osoby.

Stosowanie takiego podpisu może ułatwić i przyspieszyć załatwianie wielu spraw, a także pozwolić na uniknięcie osobistej wizyty w miejscu składania dokumentu i dzięki temu zapewnić zachowanie dystansu społecznego.

Dlatego Komisja ds. współpracy z samorządami i instytucjami przygotowała zestawienie ofert dotyczących zakupu podpisu elektronicznego dla radców prawnych – członków OIRP Wrocław. Zawiera ono, w większości, uzgodnione ceny rabatowe w stosunku do cen rynkowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami.

W przypadku podjęcia decyzji o skorzystaniu z jednej z ofert, należy skontaktować się z osobą kontaktową podaną w ostatniej kolumnie poniższego zestawienia lub użyć podanego w tej kolumnie linku.

Zachęcamy do zapoznania się z zestawieniem ofert na kwalifikowany podpis elektroniczny przygotowanym przez  Komisję ds. współpracy z samorządami i instytucjami OIRP we Wrocławiu. Zawiera ono, w większości, uzgodnione ceny rabatowe w stosunku do cen rynkowych. W obecnych okolicznościach taki podpis może okazać się szczególnie przydatny.