Extranet Platforma DZ System ARD E-dzienniczek Sprawy z urzędu BIP OIRP Wrocław na Facebooku OIRP Wrocław na linkedin

Zniżki edukacyjne

Specjalny rabat dla radców na zakup programu LEX 2022-04-01

Specjalny rabat dla radców na zakup programu LEX

Krajowa Izba Radców Prawnych oraz Fundacja Subsidio Venire podpisały umowę z Wolters Kluwer Polska, która pozwoli na rozszerzenie dotychczasowej współpracy. W ramach porozumienia radcowie prawni z 1- lub 2-osobowych kancelarii mogą skorzystać ze specjalnej oferty na zakup programu LEX z rabatem w wysokości nawet 15%.

Dzięki umowie radcowie prawni z małych kancelarii (1- lub 2-osobowych) mogą zakupić system LEX Kancelaria Prawna ze specjalnym rabatem. Porozumienie z Krajową Izbą Radców Prawnych gwarantuje 10% rabat na zakup programu. Co ważne, istnieje możliwość uzyskania dodatkowego rabatu (5%) przy wyborze umowy autoodnawialnej (tzw. smart).

Program LEX Kancelaria Prawna dostępny jest – w zależności od specjalizacji kancelarii – w 3 wariantach: Standard, Optimum i Premium. Już w wersji podstawowej (Standard) uzyskują Państwo dostęp do całego prawodawstwa polskiego i europejskiego, orzecznictwa, najlepszych komentarzy do najważniejszych ustaw oraz dostęp do narzędzi, takich jak: Aktówka, Alerty, Kalkulatory, Historia, Wyszukiwarka instytucji i Terminarz. Aby najlepiej przystosować program do potrzeb danej kancelarii, Wolters Kluwer Polska udostępnia 11 modułów specjalistycznych z różnych dziedzin prawa, m.in.: zamówień publicznych, prawa europejskiego, budownictwa, ochrony środowiska, zdrowia, bankowości i finansów. Wszelkie informacje na temat oferty znajdą Państwo na stronie www.kancelaria-prawna.LEX.pl

Aby odebrać rabaty, należy w koszyku na stronie internetowej w trzecim kroku wpisać wykonywany zawód „Radca prawny” oraz podać nr wpisu do rejestru. Jeśli już posiadają Państwo aktywny abonament LEX, a chcielibyście skorzystać z oferty, proszę zamówić dostęp, wskazując datę uruchomienia nowego abonamentu.