Extranet Platforma DZ System ARD E-dzienniczek Sprawy z urzędu BIP OIRP Wrocław na Facebooku OIRP Wrocław na linkedin

Szkolenia

ODWOŁANE Webinarium 07.12.2023 r. - Zmiany w zakresie posiedzeń zdalnych w praktyce radcy prawnego

17:00, 7 Grudnia 2023 do 19:30, 7 Grudnia 2023

UWAGA! Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ORGANIZATORA SZKOLENIE ZOSTAŁO PRZENIESIONE NA 18 STYCZNIA 2024 R.

Centrum Doskonalenia Zawodowego zaprasza na webinarium:

"Zmiany w zakresie posiedzeń zdalnych w praktyce radcy prawnego"

Termin: 07.12.2023 r., 17:00-19:30 (czwartek)

Prowadzący: r.pr. Katarzyna Klimas

Radczyni prawna. Wykładowczyni na Uniwersytecie Wrocławskim, Uniwersytecie SWPS oraz w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury. Pracuje w Zespole Radców Prawnych Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu obsługującym Centrum Kompetencji i Informatyzacji Sądownictwa. Członkini zespołów projektowych w projektach badawczych i wdrożeniowych z zakresu informatyzacji transgranicznego sądownictwa i współpracy europejskiej pomiędzy organami wymiaru sprawiedliwości.

Autorka licznych publikacji z zakresu postępowania cywilnego, informatyzacji sądownictwa i prawa medycznego. Doktorantka w Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznych na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie przygotowuje rozprawę doktorską poświęconą zagadnieniom związanym z posiedzeniami zdalnymi przed sądami cywilnymi.

Szkolenie organizowane w ramach tzw. czwartków radcowskich (6 pkt) jest nieodpłatne.

WAŻNE KOMUNIKATY:

RADCO PRAWNY IZBY WROCŁAWSKIEJ:

Wszystkie szkolenia dostępne są na Platformie Doskonalenia Zawodowego Weezycast. Jeśli do tej pory się nie dokonałeś rejestracji, wypełnij formularz: https://oirp.wroclaw.pl/rejestracja-do-platformy-doskonalenia-zawodowego

1. Po zarejestrowaniu się prosimy o cierpliwość, gdyż dane Państwa muszą zostać zweryfikowane (w ciągu ok. 48 godzin) w dni i godziny pracy biura OIRP.

2. Następnie, po ok. 48 godzinach, można aktywować konto na Platformie DZ: https://video.weezycast.com Po zalogowaniu otrzymasz stały dostęp do szkoleń zarówno tych odtwarzanych w czasie rzeczywistym jak i biblioteki nagrań.

RADCO PRAWNY POZOSTAŁYCH SAMORZĄDÓW:

Jeśli nie jesteś członkiem OIRP Wrocław możesz uczestniczyć w szkoleniu rejestrując się poprzez formularz rejestracyjny umieszczony poniżej.

Link do szkolenia z platformy Weezycast otrzymają Państwo w dniu szkolenia ok. godz. 12.00 a zaświadczenia o zdobytych punktach zostaną przesłane bezpośrednio do macierzystych Izb (6 punktów szkoleniowych).

UWAGA! Tylko wypełniony formularz, w szczególności prawidłowe podanie adresu e-mail, na który zostanie wysłany link do wykładu, zapewnia uczestnictwo w szkoleniu. Po szkoleniu zapraszamy do wypełnienia ankiety ewaluacyjnej https://oirp.wroclaw.pl/ankieta Uprzejmie informujemy, że warunkiem wzięcia udziału w szkoleniach jest zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.

Załączniki: