Extranet Platforma DZ System ARD E-dzienniczek Sprawy z urzędu BIP OIRP Wrocław na Facebooku OIRP Wrocław na linkedin

Szkolenia

Webinarium 19.10.2023 r. - Aktualne problemy prawa spadkowego.

17:00, 19 Października 2023 do 19:30, 19 Października 2023

Centrum Doskonalenia Zawodowego zaprasza na webinarium:

"Aktualne problemy prawa spadkowego ."

Termin: 19.10.2023 r., 17:00-19:30 (czwartek)

Prowadzący: SSO Katarzyna Wręczycka


Szkolenie organizowane w ramach tzw. czwartków radcowskich (6 pkt) jest nieodpłatne.

WAŻNE KOMUNIKATY:

RADCO PRAWNY IZBY WROCŁAWSKIEJ:

Wszystkie szkolenia dostępne są na Platformie Doskonalenia Zawodowego Weezycast. Jeśli do tej pory się nie dokonałeś rejestracji, wypełnij formularz: https://oirp.wroclaw.pl/rejestracja-do-platformy-doskonalenia-zawodowego

1. Po zarejestrowaniu się prosimy o cierpliwość, gdyż dane Państwa muszą zostać zweryfikowane (w ciągu ok. 48 godzin) w dni i godziny pracy biura OIRP.

2. Następnie, po ok. 48 godzinach, można aktywować konto na Platformie DZ: https://video.weezycast.com Po zalogowaniu otrzymasz stały dostęp do szkoleń zarówno tych odtwarzanych w czasie rzeczywistym jak i biblioteki nagrań.

RADCO PRAWNY POZOSTAŁYCH SAMORZĄDÓW:

Jeśli nie jesteś członkiem OIRP Wrocław możesz uczestniczyć w szkoleniu rejestrując się poprzez formularz rejestracyjny umieszczony poniżej.

Link do szkolenia z platformy Weezycast otrzymają Państwo w dniu szkolenia ok. godz. 12.00 a zaświadczenia o zdobytych punktach zostaną przesłane bezpośrednio do macierzystych Izb (6 punktów szkoleniowych).

UWAGA! Tylko wypełniony formularz, w szczególności prawidłowe podanie adresu e-mail, na który zostanie wysłany link do wykładu, zapewnia uczestnictwo w szkoleniu. Po szkoleniu zapraszamy do wypełnienia ankiety ewaluacyjnej https://oirp.wroclaw.pl/ankieta Uprzejmie informujemy, że warunkiem wzięcia udziału w szkoleniach jest zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.

Termin przyjmowania zgłoszeń dobiegł końca

Załączniki: