Extranet Platforma DZ System ARD E-dzienniczek Sprawy z urzędu BIP OIRP Wrocław na Facebooku OIRP Wrocław na linkedin

Inne

Rabat dla Członków OIRP we Wrocławiu na usługi przestrzeni coworkingowej LABO 2024-02-12

Rabat dla Członków OIRP we Wrocławiu na usługi przestrzeni coworkingowej LABO

Rabat dla Członków OIRP we Wrocławiu na usługi przestrzeni coworkingowej LABO

 

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością informujemy o naszym partnerstwie z wyjątkową przestrzenią coworkingową LABO (ul. Grodzka 9, 50-137 Wrocław), w ramach którego nasi Członkowie będą mogli skorzystać z w pełni wyposażonych biur serwisowanych, zorganizować spotkanie w kameralnym otoczeniu lub nawiązać nowe relacje biznesowe.

Dzięki porozumieniu pomiędzy Okręgową Izbą Radców Prawnych we Wrocławiu a LABO na hasło: „OIRP” Członkom naszej wrocławskiej Izby będzie udzielany rabat na usługi w wysokości 10%.

LABO to unikatowe miejsce na mapie Wrocławia, mieszczące się w historycznym budynku L’UNI, który dawnej był siedzibą Wydziału Farmacji Uniwersytetu Medycznego. Położony budynek w pobliżu Odry to miejsce, gdzie nowoczesność spotyka się z funkcjonalnością, tworząc przestrzeń do efektywnej pracy, zapewniając jednocześnie kameralność i spokój.

 

LABO oferuje aż ponad 90 różnorodnych stanowisk pracy, aby sprostać oczekiwaniom każdego przedsiębiorcy – od coworkingu, przez biura serwisowane, hot deski, po strefy spotkań i biura wirtualne.

 

Więcej informacji na stronie: https://l-abo.com/